Moda

Salma Hayek minik bacağını göstermenin yeni bir yolunu buldu.

Salma Hayek minik bacağını göstermenin yeni bir yolunu buldu.

Salma Hayek Pinault püsküllü maksi etek ve blazer ceketle görüntülendi ve şimdi BEN püsküllü maksi etek ve blazer ceket ile fotoğraflanmalıdır. Bu kesinlikle yazın görünüşü. Bana inanmıyorsanız, Jessica Biel ve Kaley Cuoco’ya sorun.

Hayek Pinault, varışta baştan aşağı siyah bir görünüm giydi. Günaydın Amerika 14 Haziran Çarşamba günü Manhattan’da. Ama benim dikkatimi çeken, araba yıkama modasına uygun püsküllü dalgalı bir parça olan gösterişli eteğiydi.

Oyuncu eteği uzun çizgili siyah tek sıra düğmeli bir blazer, bir Bratz bebeğine uygun kalın siyah platform topuklu ayakkabılar, kavisli siyah bir Balenciaga omuz çantası ve siyah dikdörtgen güneş gözlüğü ile eşleştirdi. 56 yaşındaki model, görünümü minik altın halka küpeler ve büyük bir altın kolye ile süsledi. Yaz makyajı yaptı, mat pembe bir dudak ve ortadan ayrılmış, düzgün ve düz koyu renkli saçları.

Salma Hayek, New York’ta, 14 Haziran 2023

Jose Perez/Bauer-Griffin

Oto yıkama püsküllü etek tanıdık geliyorsa, bunun nedeni son zamanlarda bir değil iki yıldız tarafından giyilmiş olmasıdır. Kaley Cuoco, Peacock serisinin Los Angeles’taki galasında Michael Kors eteği ve ceketini giydi. Gerçek hikayeye dayalıdır bu aydan daha erken.

Axelle/Bauer-Griffin

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kendall Jenner'ın göğüs altı bikinisi gerçek bir yenilik
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir