Moda

Dolly Parton eldiven teorisini bir kenara bırakalım.

Dolly Parton eldiven teorisini bir kenara bırakalım.

TikTok’taki insanlar genellikle yıllardır bilinen şeyleri “keşfeder”. “Yeni” güzellik trendlerinden birdenbire “küçümsenen” Oscar ödüllü filmlere kadar insanlar, yerler ve şeyler, bazı gençler onlar hakkında internette yayın yapana kadar var olmazlar. İnternette dolaşan en son popüler kültür “teorisi” yine Dolly Parton’ın çıplak eldivenlerine odaklanıyor.

TikTok kullanıcısı @hannahbearbraun tarafından Aralık 2022’de yayınlanan bir gönderi, Parton’ın Kasım ayında 37. Yıllık Rock & Roll Hall of Fame Giriş Törenindeki performansına dayanarak çıplak eldiven giydiği yönündeki “#komployu” yeniden alevlendirdiği için viral oluyor. Klibe yanıt veren bir düet hakkında “Bu klip beni bronz eldiven teorisine tamamen sattı” diye yazdılar ve “Biz toplum olarak artık bunu inkar edemeyiz. Bu kadın bir muamma ve ben onu seviyorum.” #dollypartonhands ve #skinsuit hashtag’lerini de kullandılar.

Video 9,8 milyon kez görüntülendi ve 640.000’den fazla beğeni aldı. Tek bir şey var… o bir teori değil. Parton’ın bu özel klipte eldiven giyip giymediği belli olmasa da, aksesuarı kullandığı oldukça iyi belgelenmiştir. @hannahbearbraun, sadece bir Google aramasıyla bu sözde komplonun Dolly Parton’ın kendi ekibi tarafından onaylandığını bilirdi.

Üye Dolly Parton, 05 Kasım 2022’de Los Angeles’ta Microsoft Theatre’da düzenlenen 37. Yıllık Rock & Roll Onur Listesi Giriş Töreni’nde sahnede performans sergiliyor.

Kevin Mazur/Getty Images

2019’da, şarkıcının kreatif direktörü Steve Summers, Parton’ın uzun kollu ve eldivenleri (özellikle özel yapay elmas kaplı parmaksız olanları) tercih ettiğini açıkladı. “İnsanlar her zaman neden her zaman kolsuz giydiğini soruyor – 73 yaşında ve dirseklerini beğenmiyor” dedi. Modaya uygun. “[They ask] “Ellerinin nesi var?” 73 yaşında ve ondan hoşlanmıyor! Bu normal bir kadın meselesi.”

Parton ayrıca yara dokusunu dövmelerle kaplamaktan da bahsetti. “Büyük bir yaygara koparmayı gerçekten sevmiyorum [the tattoos] çünkü insanlar her küçük şeyi çok büyütüyor” dedi. makyaj fuarı. “Ama başladığımda dövmelerin çoğu, sahip olduğum bazı yara izlerini kapattım çünkü keloid yara dokusuna sahip olma eğilimindeyim ve herhangi bir yerde herhangi bir yara izim varsa, bunların mor bir tür Pırıltılı asla kurtulamayacağım bir eğilimim var. . Yani benimkilerin hepsi pastel, bende çok az var ve bazı yara izlerini kapatmaları gerekiyor. Büyük, cesur bir açıklama yapmaya çalışmıyorum.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Zendaya iki muhteşem arşiv görünümüyle kırmızı halıya döndü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir