Oyun Haberleri

The Sims 4 Player Yeraltı Sığınağında Adamları Yakalıyor

character design men fashion sims 4

bir hayranı Simler 4 etik açıdan şüpheli olsa da iddialı bir proje üstlendi: adamları yakalayıp bir yeraltı sığınağında saklamak. Sitenin kendisi oldukça etkileyici, oyuncunun sağlam bir tasarım anlayışına ve ustalığına sahip olduğu açıkça görülüyor. Simler 4 mekanik. Ve şunu da söylemeliyim ki, yakalama ve ima edilen hapis cezası dışında, biraz zaman geçirmek için rahat bir yer gibi görünüyor.


Orijinalin altın çağından beri Simler oyuncular zavallı Sim karakterlerini tuzağa düşürmenin, kızdırmanın veya başka bir şekilde işkence etmenin yollarını buluyor. Pantolonlarına işeyene kadar onları küçük bir odaya sıkıştırmaktan, sadece oyunu duraklatmak, merdiveni kaldırmak ve sulu bir mezarda yok olmalarını izlemek için havuza daldırmalarına izin vermeye kadar. Klasik 100 bebek yarışmasının üstesinden pek kimse gelemez. Simler 4 rağmen. Bu özel başarı, tüm oyuncuların o gıpta ile bakılan yüzüncü çocuğu doğurmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir dizi internet içeriği ve stratejisi doğurdu – kelime oyunu değil -.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: The Sims 5 Oynanış Fotoğrafları Sızıntısı

Ancak şimdi, bir oyuncu ve içerik oluşturucu, Sim karakterlerini kendi isteklerine göre bükmenin yeni bir yolunu keşfetti. TikTok kullanıcısı kewlcy, erkekleri yakalayıp yer altı sığınaklarında sakladıkları ilham verici ve ürkütücü bir senaryo hayal etti. Yayınlanan bir videoda, içerik oluşturucu tesiste kısa bir tur atıyor. Yerin üstündeki bölüme “cadı kulübesi” olarak atıfta bulunan anlatıcı, hızla iki kat aşağı sığınağa iner ve burada mükemmel tasarım becerileri Simler tam ekranda.

OKU  South Park, Baldur's Gate 3 şakası yapıyor, Larian hemen düzeltiyor

Tasarım sanatçısı, hem iç hem de dış dinlenme alanları sağlayarak, Sim’leri kaçıranların kendilerini evlerinde hissetmeleri için büyük çaba sarf etti. Sahte avlu alanları ağaçlar, çiçekler ve diğer bahçe süsleriyle süslenmiştir. Esir alanlara rahatsız edici bir hatırlatma da çimleri süslüyor: Kaçmaya teşebbüs eden birine ait olduğu ima edilen bir mezar taşı. “Evin” iç kısmı, tümü şık, 50’ler veya 60’lar estetiğiyle dekore edilmiş bir okuma köşesi, oturma odası ve yemek odası içerir. Aslında, aynı projeyi tartışan önceki bir videoda, kullanıcı özellikle filmi seslendirdi Geçmişten patlama, Brendan Fraser ve Christoper Walken’in başrollerini paylaştığı, 60’larda bir çocuğun 35 yıl boyunca bir yer altı bomba sığınağında yaşadığı 1999 yapımı film.

Görünüşe göre, kewlcy’nin bir yaratılışın mutlak korku gösterisi, en azından dekoratif anlamda takipçilerinin çoğuna ilham verdi. Pek çok izleyici, setlerin oyunun kullanıcı galerisine eklenmesini istedi. Ve varlıkları muhtemelen en ürkütücü şeyler olmayacak olsa da Simler 4 galeri, kewlcy, doğru bağlamda, görünüşte normal bir ev ortamının bile rahatsız edici olabileceğini kanıtladı.

Kewly’nin projesi bir şeyi kanıtladıysa, o da şudur: Simler oyuncular hala birbirlerini eğlendirmek için yeni ve korkunç yollar bulabilirler. Ve çeşitli garip modlarla Simler 4 destekler, olasılıklar sonsuzdur.

OKU  Artık Skyrim GeoGuessr Haritasını Oynayabilirsiniz

Simler 4 PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da kullanılabilir.

DAHA FAZLA: The Sims, Eğlenceli Spin-Off’larını Geri Getirmeli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.