Moda

Elle Fanning, korse ve bol pantolon trendlerini mükemmel bir şekilde birleştirdi.

Elle Fanning, korse ve bol pantolon trendlerini mükemmel bir şekilde birleştirdi.

Elle Fanning, Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda domine ettikten sonra Los Angeles’ta heyecan yaratmaya devam ediyor.

Mayıs ayı boyunca Fanning, özel yapım Alexander McQueen elbisesinden Paco Rabanne imzalı gümüş rengi parti görünümüne ve yontulmuş göğüs ucu örtülerine kadar Croisette’in bir dizi çarpıcı görünümüyle manşetlere girdi. Kırmızı halıdaki görünüşü de övüldü, en önemlisi Bottega Veneta’nın rüya gibi ama gündelik siyah korse elbisesi (daha sonra Paris’te Kylie Jenner tarafından giyildi).

Fanning, 7 Haziran’da Los Angeles’tayken, yarı bol pantolonlar ve sivri burunlu pompalarla açık kemik ve bağlantılara sahip yapılandırılmış siyah bir korseyi eşleştirerek korse trendine giyilebilir, çapkın bir dokunuş daha verdi. Mücevher eksikliği, görünümün zahmetsiz çekiciliğini artırırken üstü açık çağını da çağrıştırdı.

Elle Fanning, 7 Haziran 2023’te Los Angeles’ta

Getty

Elle Fanning kısa süre önce onlarca yıllık Hollywood kariyerinin iniş çıkışları hakkında konuştu. bu hollywood muhabiri16 yaşındayken özellikle “iğrenç” bir olayı özellikle hatırlayan, komedi yuvarlak masasındaki yıllık kadınları.

Fanning bir grup kıdemli oyuncu kadrosuna “Bu hikayeyi daha önce hiç anlatmadım ama bir film için denedim” dedi. “Ben bunu anlamadım. Başardıklarını bile sanmıyorum ama bu bir baba-kız yol gezisi komedisiydi. Temsilcilerimden haber alamadım çünkü bana böyle şeyler söylemek istemiyorlardı – bu filtreleme sistemi gerçekten önemli çünkü muhtemelen çok daha fazla zararlı yorumu filtreliyordu – ama bu beni etkiledi. 16 yaşındaydım ve birisi ‘Ah, o baba-kız yol komedisini anlamadı çünkü o düzülemez’ dedi.”

Yorumu yapan “iğrenç domuzun” adını açıklamasa da, “buna artık gülebileceğini” söyledi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Catherine Zeta-Jones itfaiye kırmızı deri eteğiyle sigara içiyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir