Oyun Haberleri

Herkes oynamaya başladıktan aylar sonra bir milyon gigabayt değerinde Final Fantasy 7 Rebirth’ü yüklemek için sabırsızlanıyorum

FF7 Remake

Aerith Gainsborough, Summer Game Fest’in ilk fragmanında Final Fantasy 7 Rebirth’ün açık dünyasını görünce, “Yaptığımız onca şeye rağmen hala güçlü olmaya devam ediyor,” diyor.

Garip ateş köpeği Red 13, “Öyle görünebilir,” diye uyarıyor onu, “Ama gerçekte, zar zor dayanıyor.” Bu ikisi, özellikle Square Enix’in PC’de hayranlarına davranış şekli söz konusu olduğunda, burada benim hakkımda kolayca konuşuyor olabilir.

Tüm bunların beni ne kadar kızdırdığına dair gerçek bir köpürtmeye başlamadan önce, oyunlar bu kadar iyi olmasaydı bu kadar keyifsiz olmayacağımı açıklığa kavuşturmalıyım. PSone klasiğinin sözde üçleme uzunluğundaki yeniden yapımının ikinci girişi olan Final Fantasy 7 Rebirth harika görünüyor. Gaia’nın ücra yerlerinin, modern işleme teknikleriyle şişirildiğinde dizelpunk metropolü Midgar’ın havalı faktörüyle eşleşip eşleşmeyeceğini merak ediyordum, ancak bu manzaralar baştan çıkarıcı. Ayrıca yeniden yapılanma üçlemesinin NieR benzeri alternatif devamlılığının nasıl sonuçlanacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

Ve muhtemelen bunu 2025’te bir ara yapacağım Eğer şanslıysam. “MEVCUT. 2024 BAŞINDA. Açık iki diskler. PS5″, fragmanın sonunda gururla ilan ediyor. Michael Bluth’un üzerinde “ölü güvercin, yeme!” yazan kahverengi bir kese kağıdını açması gibi, ne beklediğimi bilmiyorum.

PC ve konsol arasındaki teknolojik engeller her zamankinden daha düşük ve Squeenix’in sahibi Sony veya başka bir şey değil, ancak saat gibi, yayıncının premium JRPG’leri önce PlayStation’a, ardından altı ay ila bir yıl sonra PC’ye geliyor. Korkak bir seçenekler menüsü ve hiç geçmeyecek gibi görünen bir gölgelendirici kompozisyon kekemeliği ile de biraz adım atıldı.

Ve bu “açık iki diskler” serisi⁠—bir PS5 oyuncusu için bu bir vaat, Squaresoft’un Nintendo’yu Sony’ye bırakarak inanılmaz sayıda CD ROM’da olumlu anlamda devasa JRPG’ler yayınlayabilmeleri için ayrıldığı günlere bir geri dönüş. Yugetek bir diske bile sığmıyor, “Square Enix böbürleniyor gibi görünüyor. Bir PC oyuncusu olarak kulağa bir tehdit. En sevdiğim yerel tekel ISP’m Comcast tarafından sabit diskime sıkıştırılan parlak dokuların üç haneli konserlerinin namlusuna bakıyorum. Yapmıyorum elde etmek Artık disklerdeki oyunlar, birisi buna izin vermediğime karar verdi.

OKU  Yeni LittleBigPlanet Mobile Spinoff Ultimate Sackboy Çıkış Tarihini Aldı

Ve yakın zamanda daha iyi olacağını sanmıyorum. Tanrı biliyor ki, yine de bu şeyin tam bedelini ödeyeceğim ve Square Enix, yaklaşan bir hissedarlar toplantısında NFT’yi seven başkan Yosuke Matsuda’nın yerini alacak gibi görünse de, şirketin yerine seçilen Takashi Kiryu, öyle görünüyor ki bir diğer kripto adam. Kare dostum, Web3 devrimi o kapıdan geçmiyor ve Final Fantasy⁠ için kendilerini küçük düşürmeye istekli PC oyuncularından oluşan sadık bir hayran kitleniz var. şimdi burada— neden oyunları oynamalarına izin vermiyorsunuz?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.