Moda

Fotoğrafik Kanıt Kimse Salma Hayek Pinault gibi kırmızı halıya sahip değil

Fotoğrafik Kanıt Kimse Salma Hayek Pinault gibi kırmızı halıya sahip değil

Hollywood bombaları var ve sonra Salma Hayek Pinault var. Çarpıcı aktris, yirmi yılı aşkın bir süredir hem ekranda hem de ekran dışında dikkatleri üzerine çekiyor, ancak onu farklı bir lige sokan, imzası olan seksi-şık tarzı. 1996’daki Versus defilesindeki rezil kırmızı elbisesinden Los Angeles sokaklarındaki leopar desenli takım elbisesine kadar, 56 yaşındaki giydiği her görünümde kendine güven veriyor.

için yaptığı son basın gezisi sırasında Sihirli Mike’ın Son Dansı, Hayek Pinault, onun cinsel çekiciliğini özellikle benimsedi. Örneğin, Miami galasında, oyuncu siyah bir sutyen ve bikini külotunun üzerine şeffaf bir file elbise giymişti. Daha sonra bir Günaydın Amerika O kadar düşük kesilmiş bir elbiseyle göründü ki iç çamaşırı altından ortaya çıktı. Dantel korse elbiseler de son zamanlarda Hayek Pinault’nun vazgeçilmezi oldu ve o, saf trendi zevkle benimsedi.

Mesele şu ki, Salma Hayek Pinault yirmi yıldır kırmızı halı stili söz konusu olduğunda toplumsal beklentileri alt üst ediyor. Yakın zamanda durmayacağı açık. Hayek Pinault gibi kimsenin halıya sahip olmadığının fotoğrafik kanıtı olarak aşağıda en sevdiğimiz görünümlerden birkaçını görün.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber, yatak odası tarzı iki parçalı bir sette sessiz lüksü tercih ediyor
İlgili yazılar
Moda

Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor

Moda

Tüm Zamanların En İyi 65 Altın Küre Elbisesi

Moda

Salma Hayek, 2023 kışı için tayt ve motorcu botlarını geri getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir