Moda

Gösteriş için ‘B’yi çevirin: Tatler’s Style Counsel, mücevher editörü Charlie Miller’ı Yüksek Mücevher ve yeni sezonun en zarif kreasyonları hakkında konuşmak için çağırıyor

Gösteriş için 'B'yi çevirin: Tatler's Style Counsel, mücevher editörü Charlie Miller'ı Yüksek Mücevher ve yeni sezonun en zarif kreasyonları hakkında konuşmak için çağırıyor

Tatler’in Stil Editörü Chandler Tregaskes ve Mücevher Editörü Charlie Miller, bling yardım hattını arayın

Kris Anwar

Tatler yeni koleksiyonlardan en göz kamaştırıcı parçaların peşindeydi ve Charlie Miller, dünyanın dört bir yanındaki seçkin yüksek mücevher evlerinden beş önemli parçayı seçerek uzmanlığını paylaşmaktan fazlasıyla mutlu oldu. Yıllık Saat ve Mücevherat Rehberini (diğer adıyla bling’in İncili) Aralık sayısıyla birlikte yayınladı. TatlerCharlie, gözlerine ışıltı katan parçaları sunarak ona ayrıcalıklı bir görünüm kazandırdı. 411 bu sezon neye imrenilecek?

‘High Jewellery, mücevher dünyasının Haute Couture’üdür ve tıpkı Dior Couture elbiseleri gibi her parça türünün tek örneğidir. Bu, bir kuyumcunun sanatının ve işçiliğinin nihai ifadesidir ve genellikle tek bir benzersiz parça oluşturmak için bir araya getirilmesi yıllar alabilecek son derece nadir taşlardan oluşur. Bir Yüksek Mücevher parçasına sahip olduğunuzda, dünyada o parçaya sahip olan tek kişi siz olursunuz. Bu lüks; Yüksek Mücevher, yüksek gösteriş ve evet yüksek değer,’ diyor Charlie Miller.

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

Aşağıda Charlie tarafından tanımlanan ve seçilen beş saygın zarafet parçasına bakın. kaynak-onun dünyasını kurmak.

LOUİS VUİTTON

‘Liberty’ Yüksek Mücevher kolye ve yüzük, POA, Louis Vuitton’dan

Kris Anwar

Bugün baktığımız en eski markanın bir parçasıyla başlayan bu set, 1854’te kurulan güçlü Louis Vuitton’dan geliyor. İlginç bir şekilde, en eskileri olmasına rağmen High Jewellery en gençleri ve sadece beş yıl önce piyasaya sürülüyor. . Louis Vuitton çok akıllıca bir şekilde mücevher ustası Francesca Amfitheatrof’u Saat ve Mücevherattan sorumlu Sanat Yönetmeni olarak seçti. Francesca kalıpların dışında düşünüyor; parçaları cesur, modern ve maceracı; yararlanabileceği bir mücevher arşivi olmadığından istediğini yaratmakta özgür. Bunlar sadece kırmızı halıda yaşanacak parçalar değil, kendine güvenen bir kadın bunları kot pantolonlarla da giyebilir.

Özgürlük kolyesi ve yüzüğü ilk bakışta aldatıcı derecede basit görünüyor; ancak daha yakından incelediğinizde özel kesim üçgen pırlantaları göreceksiniz. Elbette Vuitton’un V harfi ama aynı zamanda yön gösteren ve bizi ileriye doğru iten bir oka da benziyor (insanlar tarafından yaratılan en eski grafik sembol). Her ikisinin de merkezinde Kolombiya’dan gelen devasa, petrolsüz bir zümrüt var. Takıntılıyım ve Francesca’nın bundan sonra ne pişireceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

DAVID MORRİS

‘Meteora’ kolyesi, POA, David Morris’ten

Kris Anwar


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Amal Clooney, kırmızı halıda muhteşem eko-tasarım için eski modayı değiştiriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir