Moda

Hailey Bieber sırlı halka çıplak elbisesini tanıttı

Hailey Bieber sırlı halka çıplak elbisesini tanıttı

Hailey Bieber sırlı çörek estetiğini gardırobuna getiriyor.

29 Aralık’ta model, uyumlu bir tanga üzerine giydiği şeffaf kahverengi transparan bir elbise içinde bir dizi fotoğraf paylaştı. Elbise, göğüs boyunca ikinci bir opak katmana ve uyluk hizasında dramatik bir yarığa sahiptir. Bieber, pahalı esmer saçlarını gevşek dalgalar halinde takıyor ve imzası olan parıldayan “sırlı halka derisi” ni sallıyor. O zamandan beri şenlikli şeker kamışı tırnaklarını sırlı bir Fransız manikürüyle değiştirdi.

Üçüncü fotoğrafta Bieber, pembe-kırmızı parlak ve ışıltılı şampanya göz farı ile tamamlanan ultra parlak makyaj görünümünü yakınlaştırıyor. Bu görünümü paylaştığı gün, bir TikTok video eğitiminde “parlak makyaj havasına” nasıl ulaşılacağını tam olarak gösterdi.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Hailey Bieber, eğlenceli kısma geçmeden önce şüphesiz kendi cilt bakım serisi Rhode’dan Peptide Glazing Fluid ile cildini hazırlıyor. Önce saç çizgisinin altına hafif bir bronzlaştırıcı sürüyor ve kaşlarını fırçalıyor. Ardından, göz kapaklarının her yerinde ve alt kirpik çizgisinin altında ışıltılı, parlak bir göz farı kullanıyor. Yanaklarında çifte görev ile görünümünü krem ​​stick allık ve bir kat likit allık ile tamamlıyor. İşte!

TikTok içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Bu mükemmel NYE makyajı değilse, ne olduğunu bilmiyorum.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Yeni yıl, yeni denim: Gardırobunuzu renklendirecek 17 iddialı parça
İlgili yazılar
Moda

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Moda

Selena Gomez, mükemmel kabarık pembe bornoz ceketiyle performans sergiledi

Moda

Hailey Bieber Meksika'da limon yeşili bir bikini giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir