Oyun Haberleri

Insider, Persona 3 Remake Geliştirmesini Yeniden Doğruladı

persona 3 protagonist and gameplay

Daha önce Atlus’un yeniden yapımı üzerinde çalıştığını ortaya çıkaran bir sızıntı Kişi 3 oyunun gelişimini yeniden doğrular. için sırada ne var? kişilik Franchise, piyasaya sürüldüğünden beri bir gizem olmuştur. Kişi 5 Kraliyet 2019’da Atlus, RPG’de oyalanarak onu 2022’de PC, PS5, Switch ve Xbox konsollarına getirirken. Arkasında bununla birlikte, Atlus bir sonraki ana oyuna geçmeye hazır görünüyor kişilik serbest bırakmak. Yine de olmayabilir kişilik 6 hiç değil, bunun yerine başka bir fırsat Kişi 3.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

serbest bırakılması Kişi 3 birçok kişinin diyebileceği şeye başladı. kişilik franchise’ın mevcut momentumu. orijinal iken Kişi 3 PlayStation 2’deki sürüm, birinci ve ikincinin yanında kötü performans gösterdi kişilik oyunlar, yeniden yapımları, Kişi 3 FES ve Kişi 3 Taşınabilir, her ikisi de yayını önemli ölçüde artırdı. Bu sürümler, daha geniş bir batılı izleyici kitlesinin oluşturulmasına yardımcı oldu ve bu da franchise büyümesine yol açtı. Kişi 4, Kişi 5ve birçok ek yan sürüm.

İLGİLİ: Persona 5 Royal Futaba ‘Oracle’ Sakura MegaHouse Lucrea Figürü Açıklandı

Atlus, yılbaşı sabahı erken saatlerde 2023 için önemli planları olduğunu doğruladı. Bu planlar, daha önce açıklanan limanlarla başlayacak. Kişi 3 Taşınabilir ve Kişi 4 Altın, modern platformlar için yeniden düzenlendi. Ancak Atlus, belirli bir isim veya ipucu verilmemesine rağmen, birkaç “yayınlanmamış yeni başlığın” hazırlanmakta olduğunu da doğruladı. Bu, o zamandan beri içinde daha geniş bir sohbete yol açtı. kişilik hayran kitlesi

ResetEra’da hayranlar ne hakkında spekülasyon yapıyor? kişilik 2023’te Atlus’tan duyurular gelebilir. Bir kullanıcı, uzun süredir devam eden bir söylentiyi gündeme getirdi. Kişi 3 remake, Atlus’un şimdi yeniden piyasaya sürülmesiyle bunun hala olup olmadığını sorgulamak Kişi 3 Taşınabilir. Bu, daha önce haberlerini sızdıran içeriden lolilolailo’dan bir yanıt istedi. kişilik 2022’de Xbox Game Pass’e geliyor. lolilolailo’ya göre, Kişi 3 remake hala “gerçek”.

OKU  Tekken 7, başka bir önemli satış kilometre taşına ulaştı

Atlus’un neden yeniden yayınlanacağını soran bir takip yorumu Kişi 3 Taşınabilir bir yeniden yapımın geliştirme aşamasında olup olmadığı da bir yanıt aldı. lolilolailo gayet basit bir şekilde, “Bu Atlus,” diye açıkladı. Daha spesifik olarak, güncellenmiş diyorlar Kişi 3 Taşınabilir sürüm “bütünü” getirecek kişilik yeni konsollara destan. Atlus, orijinal oyundan ve ardından yeniden yapımdan yararlanabilir. Kişi 5benzeri grafikler ve daha sonra yaşam kalitesi iyileştirmeleri.

Açık olmak gerekirse, lolilolailo asla Kişi 3 remake, Atlus’un 2023 için planlanan duyurularından biridir. Remake’in, eğer varsa, çok daha sonra piyasaya sürülmesi tamamen mümkündür. Bu verirdi Kişi 3 Taşınabilir nefes almak için bolca zaman yeniden başlatın. Yine de Atlus’tan resmi bir onay almadan, kişilik hayranlar, giderek daha popüler hale gelen RPG serisi için Atlus’un bundan sonra ne planladığını görmek için beklemek zorunda kalacak.

Kişi 3 Taşınabilir 19 Ocak’ta PC, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de çıkıyor.

DAHA: Persona 6: Kardeş Parti Üyeleri Hikayeyi ve Sırdaşları Sarsabilir

Kaynak: ResetEra [1, 2]

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir