Oyun Haberleri

Cult of the Lamb’in ilk büyük güncellemesi her silah için yeni saldırılar getirecek

Cult of the Lamb update heavy attack action gifs

Aksiyon üssü inşa eden roguelike Cult of the Lamb (yeni sekmede açılır), bu yazın hitlerinden biri, gelecek yıl için ilk büyük içerik güncellemesini duyurarak Kış’a giriyor. Tarikat yönetimi yerine oyunun dövüş kısmına odaklanan, hayranlık uyandıran şiddetli şatafatlı hayvan tarikatına yeni şeyler getirecek.

Yeni içerik güncellemesi, Kuzu’nun kendisi için yeni hareketler içerecek ve her silaha özgü olacak ağır bir saldırı yapmak için saldırı düğmesini basılı tutmanıza izin verecek. Kılıç için bir etki alanı vuruşu, balta için bir bumerang fırlatışı ve hançer için bir hançer yağmuru sergilediler.

Massive Monster, yeni silahların ötesinde, Cult of the Lamb’in ilk büyük içerik güncellemesinin “derinlik, zorluk, erişilebilirlik ve yaşam kalitesi katacak birçok yeni özelliği” içereceğini söylüyor.

Geliştirici Massive Monster, “Yeni Yıl’ın hemen başında planlanmış başka bir düzeltme turumuz var, ancak bundan sonra, bu Ana İçerik Güncellemesi üzerinde çalışacağız. ÇOK ZOR, bu yüzden pişirme potasında daha fazla zaman alacak,” dedi geliştirici Massive Monster. Ayrıca şu anda takipçiler için iki yeni form var ve görünüşe göre Twitch 5 Ocak’a kadar mevcut.

Cult of the Lamb’in geliştirme ekibinin kış güncellemesinin tamamını Steam’de okuyabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). İşte yaratık üzerinde kuzu ağır saldırı eyleminin bazı hasta gifleri.

Cult of the Lamb güncellemesi ağır saldırı eylemi gifleri

(İmaj kredisi: Devasa Canavar)

Cult of the Lamb güncellemesi ağır saldırı eylemi gifleri

(İmaj kredisi: Devasa Canavar)

Cult of the Lamb güncellemesi ağır saldırı eylemi gifleri

(İmaj kredisi: Devasa Canavar)

Cult of the Lamb güncellemesi ağır saldırı eylemi gifleri

(İmaj kredisi: Devasa Canavar)

Cult of the Lamb, bir kuzu olan sizin kötü tanrılara kurban edilmenizle başlayan, temel oluşturma ve aksiyon roguelike zindanların birleşimidir. Ancak sizi kurtaran ve sizi tutsak edenleri öldürmenize yardım eden kara canavarın daha büyük planları var: Bir tarikat başlatmak. Kulağa hoş geliyor.

PC Gamer yorum yazarı Luke Kemp, “Tom Nook para yerine güce can atıyorsa Animal Crossing” olarak adlandırdı ve yerleşimi iyi yönetmeyi savaş ve sürünme ile birleştirdiğine dikkat çekti.

OKU  Resident Evil 4 remake, uygun başlıklı Chainsaw demosunu aldı

“Geri bildirim döngüsü, yerleşim yerindeki eylemlerinizin zindanlardaki ilerlemeniz üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğunu görüyor. Seviyelendirme sistemi, açıkçası, dahice. Temel fikir, tarikatınız ne kadar büyük ve mutluysa, onların hasadını o kadar hızlı yapabilirsiniz. Adanmışlık,” dedi PC Gamer Cult of the Lamb incelemesinde.

Kuzu Kültü hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Her iki GOG’da da satılıktır (yeni sekmede açılır) ve Steam, 25 $’lık normal bir fiyata, ancak %25 veya yaklaşık 18,75 $ indirimle 5 Ocak’a kadar Steam’de ve Bilmiyorum Çünkü Söylemiyor Ama Kış İndirimleri 2 Ocak’ta GOG’da Sona Eriyor.

Eğer kaçırdıysanız, Cult of the Lamb son zamanlarda oyun dünyasında güzel bir küçük animasyon setine sahip oldu. Kuzu dünyasına dayanan teorik bir animasyon dizisinden bir dizi dikey dilim gibi.

Ayrıca, bu sevimli tatil görüntüsü.

Kültü Kuzu tatili yılbaşı kutlama resmi, video oyunundan karakterlerin şenlikli bir ağacın etrafında ve bir kardan adam da dahil olmak üzere yeni yıl dekoruyla

(İmaj kredisi: Devasa Canavar)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir