Moda

Görünüşe göre Hailey Bieber, Prenses Diana’yı Kanallamak İçin Justin Bieber’ın Süveterini Ödünç Aldı

Görünüşe göre Hailey Bieber, Prenses Diana'yı Kanallamak İçin Justin Bieber'ın Süveterini Ödünç Aldı

Justin ve Hailey Bieber’ın gardırobuna gelince, çift “benim olan senin” yaklaşımını benimseme eğiliminde. Justin Bieber, tur otobüsünün bir videosunda bile itiraf etti. “Kıyafetlerimizi paylaşma eğilimindeyiz” dedi GQ 2021’de. Mantıklı: İkisi de tasarımcı sokak giyimini seviyorsa neden olmasın? Ve çiftin 17 Aralık’ta Los Angeles’taki son görüşünde Hailey, her yerinde Justin’in adının yazılı olduğu bir spor formasıyla göründü.

Doğrudan Prenses Diana’nın oyun kitabından bir hareket çıkaran Hailey, bir çift bisiklet şortu ile büyük boy bir süveter giydi. Ancak kazak, Kanada futbol takımı Toronto Argos’tandı. Justin Kanadalı olduğundan ve devasa Spor tutkunu, bir şey bize bu vintage görünümlü süveterin onun tarafından satın alındığını söylüyor. Yine de, Hailey Bieber, şık çapraz askılı çantası ve kalın spor ayakkabılarıyla ona gerçek bir model iş dışı havası (veya daha doğrusu asil görev dışı havası) verdi.

Getty

Bu arada Justin, imzası olan görev dışı kıyafetlerinden birini giydi. Kendi mavi Drew House kapşonlusunu bir bol kot pantolon ve beyaz tekmelerle tasarladı. Birlikte, klasik Bieber çift tarzı bir an yaşattılar – birbirlerinin dolaplarından parçalar giymedikçe bu tamamlanmış sayılmazdı.

Bu yazı ilk olarak şurada yayınlandı: Moda.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber hayatımda gördüğüm en kısa şortu giydi.
İlgili yazılar
Moda

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Moda

Selena Gomez, mükemmel kabarık pembe bornoz ceketiyle performans sergiledi

Moda

Hailey Bieber Meksika'da limon yeşili bir bikini giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir