Moda

Hamile Blake Lively’nin kıyafetleri uymadı, bu yüzden yaratıcı oldu

Hamile Blake Lively'nin kıyafetleri uymadı, bu yüzden yaratıcı oldu

Hamile giyim kraliçesi Blake Lively, hamilelik sırasında bazı kıyafetlerin içine sığmakta zorlandı, bu yüzden sorunu çözmek için yaratıcı bir yol buldu: aynı anda hem elbise hem de etek giyiyordu.

Eşi Ryan Reynolds’tan dördüncü çocuğunu bekleyen 35 yaşındaki aktris, 8 Ocak Pazar günü Instagram Hikayelerinde gardırop ikilemini “elbiseyi ilikleyemem, ikisini de giyemem” diye yazdı. “İki hatadan bir doğru çıkmadığını kim söylüyor?”

Fotoğrafta Lively, karnını örtmek için yukarı çekmiş olduğu siyah maksi eteğin üzerine stilize edilmiş, yalnızca göğüs kısmında düğmeli siyah beyaz puantiyeli bir gömlek elbise giyiyor. Kendini aktör ilan eden ünlü, görünümü tamamlamak için beyaz inci bir kolye (şüphesiz puantiyelerle uyumlu) ve pembe topuklu ayakkabılar ekledi.

Cazibesini sade tutmak için, uzun sarı saçlarını yandan ayrılmış basit dalgalar halinde giymeyi seçti.

Lively, Eylül 2022’de hastaneye vardığında dördüncü çocuğunun yakında geleceğini duyurdu. forbes New York City’deki Women in Power Zirvesi, parıldayan altın rengi mini bir elbisenin altında karın kaslarını gösteriyor. O zamandan beri, Instagram’da hamileliği hakkında birkaç kez klasik Blake Lively formunda – mizah anlamına gelen gönderiler yayınladı.

Geçenlerde kendisinin ve antrenörü Don Saladino’nun yan yana çekilmiş fotoğraflarına “Bir şeyler yolunda gitmiyor” yorumunu yaptı. İlk resimde zayıf görünüyor, ikincisinde ise ağır hamile.

Reynolds ve Lively, 2011’de çıktıktan sonra 2012’de evlendi. Çiftin üç kızı var: James, Inez ve Betty.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bella Hadid geri döndü – ama o artık senin Depop ilham perin değil
İlgili yazılar
Moda

Blake Lively hayranları, çift pantolonlu görünümü karşısında şaşkına döndü.

Moda

Blake Lively, gönderiyi unutmasının yıl dönümünü mor mini elbisesinin bir çıtçıtıyla kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir