Oyun Haberleri

Düz paketlenmiş PC kasaları için çok hazırım

InWin flat-packed PC cases on display at Computex 2023.

Pek çok PC oyuncusu, fanlar, HDD’ler ve eski PC parçalarıyla dolu bir yığın kutuya sahiptir. Birçoğunuzun bana istiflerinizin resimlerini gönderdiğini bilirdim. Ancak burada, PC Gamer’da bizim için hiçbir şey saklama dolaplarımızda bilgisayar kasalarından daha fazla yer kaplamaz. Bizde o kadar çok yok bile, onlar sadece baş belası.

Bu nedenle, InWin’in Computex’teki en son kreasyonlarından özellikle etkilendim: Birkaç düz karton kutuda demonte halde gelen PC kasaları. Görünürde polistiren yok.

Artık bir PC kasası monte etmenin, Ikea mobilyalarıyla uğraşmaktan daha kötü bir cehennem gibi geldiğini biliyorum ve itiraf etmeliyim ki bu kasalardan birini kendim yapmayı denemedim. Ancak InWin’in Computex 2023’te gösterdiği daha büyük iki ATX PC kasası, ilk bakışta bir araya getirmek için tamamen karmaşık görünmüyordu.

Ön panel, üst panel, yan paneller, anakart tepsisi, destekler ve ayak vidaları, tümü aynı boyutta olan birlikte verilen bağlantı parçalarıyla birlikte ve bir SSD montajı haline gelebilecek vida tepsisiyle işiniz bittiğinde. makinenizde kullanacaksınız.

Ardından kartonu katlayıp geri dönüştürebilirsiniz. İş bitmiş.

InWin’in gösterdiği iki ATX düz paketlenebilir bilgisayar kasasından biri metalik gri bir kaplamaya ve cam yan panelli endüstriyel bir tasarıma sahipken, diğeri deri tarzı kulplarla daha bölücü sarı ve altın rengi bir işti. İkincisi konusunda ben de çok telaşlı değildim ve InWin bile bitmiş üründe nasıl bir görünüm olacağına karar verirken bana onun hakkında ne düşündüğümü sordu.

Bu davaların Ağustos ayına kadar gitmeye hazır olması bekleniyor. Bu arada, InWin’de “origami gibi” katlayarak kendiniz oluşturmanız gereken bu renkli, düz paketlenmiş PC kasaları var ve bunların sıvı soğutucu desteğiyle gelen yeni sürümleri var.

resim


En iyi oyun monitörü: Piksel açısından mükemmel paneller
En iyi yüksek yenileme hızına sahip monitör: Hızlı çığlık
Oyun için en iyi 4K monitör: Yalnızca yüksek çözünürlüklü
Oyun için en iyi 4K TV: Büyük ekranda 4K bilgisayarda oyun oynama

OKU  Doom (2016)'ın kreatif direktörü, büyük bir hayırseverlik yarışı sırasında ikonik BFG'yi dengelemenin sırrını açıklıyor: 'Uh, yapmıyoruz'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.