Moda

Jenna Ortega’nın son görünüşü yarı elbise yarı transparan bir catsuit.

Jenna Ortega'nın son görünüşü yarı elbise yarı transparan bir catsuit.

Jenna Ortega her görevi anlıyor. Aktrisin şimdiye kadarki görünüşü, yeni Netflix dizisinde kült gotik Çarşamba Addams rolünü tanıttığı gibi. Çarşambahem moda bilincine sahip hem de temalı.

Örneğin, bir görünüm için onun görünüşünü benimseyin. Jimmy Kimmel Canlı 15 Kasım Salı günü. Ortega yarım bir elbise… yarım bir catsuit mi giymişti? Söylemesi zor ama inkar edilemez derecede şık. (Ortega, 2011’de olduğu gibi iPhone’una bağlı kablolu kulaklıklara da gereken saygıyı gösterdi.)

20 yaşındaki Dion Lee’nin şaşırtıcı elbisesi, bel hizasındaki yarığın altından dışarı bakan yerleşik bir dantel catsuit’e sahip görünüyordu. Gövdenin her iki yanındaki boyun çizgileri de dantelle kaplıydı. Görünümü Louboutin’den siyah platform topuklu ayakkabılarla ve klasiklerin açık bir aşığı olarak koyu kırmızı bir dudak ve uyumlu kırmızı tırnaklarla bir araya getirdi. Çarşamba Addams çok gurur duyardı.

RB/Bauer Griffin

Netflix Çarşamba Sırasıyla Morticia ve Gomez Addams rollerinde Catherine Zeta-Jones ve Luis Guzman’ın oynadığı 23 Kasım’da prömiyer yapacak. Yığılmış oyuncu kadrosunu tamamlayanlar Gwendoline Christie, Fred Armisen ve orijinal Çarşamba’nın kendisi, Christina Ricci.

Jenna Ortega, Tim Burton’ın 2022 tarihli kaydında Nevermore Academy’de bir lise öğrencisini oynuyor. Netflix’e göre dizi, onun “ortaya çıkan psişik yeteneklerinde ustalaşma, bir öldürme çılgınlığını engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran gizemi çözme girişimlerini” anlatıyor. ürpertici.


OKU  Kim Kardashian ve North West, kırmızı halıda anne-kız cazibesini sergiledi
İlgili yazılar
Moda

Ashley Park, siyah siyaha çıplak bir illüzyon dönüşü verdi

Moda

Kim Kardashian'ın kot pantolon ve beyaz tişört yorumu çok güçlü bir mesaj içeriyor.

Moda

Rihanna, 2023 Met Gala'nın temasını 90'ların Fendi ceketiyle süsledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir