Moda

Jennifer Lopez’in Şeffaf Beyaz İç Çamaşırı Hakkında Korkutucu Bir Şey Yok

Jennifer Lopez'in Şeffaf Beyaz İç Çamaşırı Hakkında Korkutucu Bir Şey Yok

Kim Kardashian ve Heidi Klum gibi ünlüler için Cadılar Bayramı hafta sonu, abartılı partiler ve pahalı kostümler demektir. Jennifer Lopez için Halloweekend biraz daha sadeydi.

Bayan Jennifer Lynn Affleck, kişisel bakım adına, hafta sonunu şeffaf beyaz iç çamaşırı içinde rahatlayarak geçirdi; bu, mavi lateks içinde kostümsüz bir partiye gelmemenin bir yolu.

Pazar günü Lopez, Instagram hesabında yatakta uzanırken çekilmiş bir dizi fotoğrafını paylaştı. Lopez gönderiyi çok sayıda hashtag ve etiketle etiketledi – kredinin gerektiği yerde kredi veren bir pop kraliçesi!

“#ThisIsMe… #SelfCare #HappyWeekend #TakingAmoment,” diye yazdı Lopez, ayrıca stilistler Rob Zangardi ve Mariel Haenn’in yanı sıra kuaför Andrew Fitzsimons ve makyaj sanatçısı Scott Barnes’ı etiketledi. Fotoğraflarda Lopez, tamamı Intimissimi imzalı, ipeksi beyaz bir elbiseyle eşleştirilmiş şeffaf bir dantel oyuncak giyiyor.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Tamamen beyazların büyük bir hayranı olan Lopez, yumuşak, göz alıcı bir makyaj yaptı ve karamel rengi saçlarını (tam sonbaharda) yumuşak dalgalar halinde tuttu ve ortadan ayırdı.

Beyaz iç çamaşırı görünümüne karşı gümüş “Bayan” kolyesi göze çarpıyordu. Jennifer Lopez, Bay Ben Affleck ile evli olmaktan gerçekten gurur duyuyor.


OKU  Jennifer Lopez, Ben Affleck ile randevu gecesi için şeffaf bir eteği şenlikli bir süveterle eşleştirdi.
İlgili yazılar
Moda

Jennifer Lopez, poposunu ortaya çıkaran yırtmaçlı mamut bir kot elbise giymişti.

Moda

Jennifer Lopez, PDA'larla dolu bir randevu için en sevdiği yazlık sundress'in eğlenceli versiyonunu giydi.

Moda

Jennifer Lopez, Anneler Günü'nü şimdiye kadarki en romantik çiçekli elbiseyle kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir