Moda

Kardeş Perde: Paris Hilton ve Nicky Rothschild Hilton, Paris Moda Haftası’nda Chanel’de göz kamaştırıyor

Kardeş Perde: Paris Hilton ve Nicky Rothschild Hilton, Paris Moda Haftası'nda Chanel'de göz kamaştırıyor

Paris Hilton ve Nicky Rothschild Hilton, Chanel defilesi öncesinde poz veriyor

BERTRAND GUAY/Getty Images

Hilton kardeşler, 2000’lerin sosyete ve parti çevrelerinin vazgeçilmeziydi ve sevilen ikili, Paris Moda Haftası’na muzaffer bir dönüş yaptı.

Kardeşler ve eski Tatler kapak kızları bu hafta Grand Palais Ephemere’deki Chanel SS24 şovu için yeniden bir araya geldi ve marka sadakatini göstermeyi başardılar. Paris, Chanel örgü üst ve aksesuarlarla sıcak pembe suni kürk bir kombin giyerken, küçük kız kardeşi, tüy detaylı ve klasik siyah beyaz Chanel topuklu ayakkabılarla daha sade beyaz buklet etekli bir takım elbiseyi tercih etti.

Devamını oku

Paris Hilton davet edildiğinde Tatler Beverly Hills’teki evine

Paris Hilton’un anıları şöyle: Paris: AnıBugün yayınlanan kitabı Mayıs 2021 sayısının kapağını süsledi. Burada, sürümü işaretlemek için, Tatler Kinvara Balfour’u Beverly Hills’teki evine davet ettiğinde neler olduğuna dönüp bakıyor

makale resmi

Paris Hilton bu hafta Mugler podyumunda yürüyor

Victor Lochon/Getty Images

Ön sırada Riley Keough ve Daisy Jones ile Six’in başrol oyuncusu Camille Morrone’dan Penelope Cruz, Emilia Clarke, Hari Nef ve Inès de la Fressange’a kadar bir yıldız grubu da onlara katıldı. Kız kardeşler pop süperstarı Usher’ın yanında otururken, süpermodel Gigi Hadid de podyuma çıktı.

Her iki kız kardeş de moda haftasına yabancı değil ve Paris’in kendisi de bu hafta başında Mugler defilesinde Paris Moda Haftası podyumuna çıktı. Angela Basset’ten Helena Christensen’a kadar diğer yüksek profilli isimlerle birlikte yürürken, imza attığı adım büyük bir etki yaratacak şekilde kullanıldı. Kardeşler bu haftaki Valentino şovunda da görüldü: Nicky sıcak okumalarla ve Paris tepeden tırnağa Barbie pembesiyle, muhtemelen Paris tarafından oluşturulan ancak Fransız markası tarafından artık ikonik olan tamamen pembe FW 22/23 ile mükemmelleştirilen bir renk tonu. Toplamak.

Devamını oku

Nicky Hilton Rothschild’in hamilelik gardırobu hamile giyiminde bir ustalık sınıfıdır

Annelik ama moda olsun

Görüntünün olası içeriği: Giyim, Giyim, Elbise, Kol, İnsan, Kişi, Uzun Kollu, Abiye, Moda, Elbise ve Bornoz

Paris ve Nicky, Fransa’nın başkentindeki Valentino gösterisine katıldı

Christian Vierig/Getty Images

Nicky, moda sahnesinin olduğu kadar sosyete sahnesinin de demirbaşlarından biri. İngiliz bankacılık varisi James Rothschild, Victor Rothschild’in torunu, 3 ile evliliğiüçüncü Baron Rothschild, onu kararlı bir şekilde sahneye koyun. Düğünleri Kensington Sarayı Bahçeleri’ndeki limonlukta gerçekleşti ve aralarında Chelsea Clinton, Kate Beckinsale, Pavlos ve Yunanistan’dan Marie Chantal, Naomi Campbell ve Vera Wang’ın da bulunduğu konuklar katıldı. Nicky, Valentino tasarımı giyiyordu ve Paris onun baş nedimesiydi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Dior Haute Couture elçisi olarak seçilen Tatler, Hannover Prensi Christian'ın baş döndürücü eşi Alessandra de Osma'nın her zaman zarif olan tarzını yeniden yorumluyor.