Oyun Haberleri

Sürpriz! Steam’in Çin Yeni Yılı 2023 indirimi başladı

Sürpriz!  Steam'in Çin Yeni Yılı 2023 indirimi başladı

Valve, Eylül 2022’de Ay Yeni Yılı satışını düşürdüğünü duyurdu (yeni sekmede açılır) ve onun yerine dört sezonun her biri için bir büyük indirim sağlayan büyük bir Bahar İndirimi ekleyerek. Ancak bu, oyuncuları Ocak ayındaki durgunlukta tamamen asılı bırakmıyor: Yeni Ay Yılı İndirimi sona erdi, ancak Çin Yeni Yılı İndirimi (yeni sekmede açılır) şimdi devam ediyor.

Çin Yeni Yılı İndirimi, tahmin edebileceğiniz gibi Çin’deki oyun geliştiricileri ve yayıncılara odaklanıyor. Bu, önceki Ay Yeni Yılı satışlarından daha küçük ölçekli bir etkinlik, ancak yine de incelenecek pek çok güzel şey var. Topu yuvarlamak için birkaç düşünce:

  • Kılıç ve Peri 7 (yeni sekmede açılır) – 21$/17£/18€ (%30 indirim)
  • FIST: Shadow Tech’te Dövülmüş (yeni sekmede açılır) – 18$/15£/18€ (%40 indirim)
  • Kayıp Kale (yeni sekmede açılır) – 4$/3£/4€ (%60 indirim)
  • Salzaar’ın Kumları (yeni sekmede açılır) – 6$/5£/5€ (%60 indirim)
  • Üç Krallık: Son Savaş Lordu (yeni sekmede açılır) – 1$/£1/€1 (%70 indirim)
  • haziranın son günü (yeni sekmede açılır) – 5$/£4/5€ (%75 indirim)
  • Hongye türküleri (yeni sekmede açılır) – 8$/£8€ 8 (%25 indirim)

Sword and Fairy 7, FIST ve Ballads of Hongye dahil olmak üzere indirimdeki bir dizi oyun için demolar da mevcuttur, böylece herhangi bir para yatırmadan önce bunların ne hakkında olduğu hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Steam Çin Yeni Yılı İndirimi sayfası, yayıncıya özel ayrı satışlara yönelik bağlantıları da çok uygun bir şekilde içerir: Xbox Game Studios Lunar Sale (yeni sekmede açılır)Bandai Namco Entertainment Yeni Ay Yılı İndirimi (yeni sekmede açılır)Sega Ay İndirimi (yeni sekmede açılır)505 Games Yeni Ay Yılı İndirimi (yeni sekmede açılır)ve daha bağımsız odaklı Curve Digital East Meets West Game Fest (yeni sekmede açılır).

Yaklaşan Steam satışlarının (zaten bildiklerimiz) tam listesi için, Steam satış tarihlerinin devam eden listemize göz atın (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bethesda, temelde Fallout Shelter'ın Skyrim'le buluşması olan yeni bir Elder Scrolls mobil oyunu yayınladı