Oyun Haberleri

En büyük korku doğrulandı: Modern Warfare 2’yi başlatmadan Modern Warfare 3’ü başlatamazsınız

modern warfare 3 captain price

Activision’ın Call of Duty deneyimini birleştirmeye yönelik cesur yeni vizyonu kötü bir başlangıç ​​yaptı. Modern Warfare 3’ün senaryosunun erken çıkışıyla birlikte oyuncular, yeni oyuna erişmek için mevcut ve gelecekteki CoD oyunları için birleşik ön uç olan Call of Duty HQ’nun başlatılmasının gerekli olduğunu keşfediyorlar. Bu kadar yavaş, nezaketsiz ve görünüşte anlamsız olmasaydı, bu o kadar da önemli olmayabilirdi. Call of Duty artık başlatıcı içinde bir başlatıcı ve berbat.

Açıklayacağım: Modern Warfare 3’ü başlatmadan önce, Modern Warfare 2’yi başlatmalısınız. Cidden. “Call of Duty HQ”, yeni bir isimle Modern Warfare 2/Warzone istemcisinden başka bir şey değildir.

Karargâhtan Modern Warfares 2 ve 3 arasında geçiş yapmak, mod değiştirmeye benzemez. Ana menüye girdikten sonra hemen Warzone’a veya MW2’nin çok oyunculu maçına geçebilirsiniz. Ancak Modern Warfare 3 düğmesini tıklattığınızda HQ uygulaması kapatılır ve Modern Warfare 3 adı verilen tamamen farklı bir yürütülebilir dosya başlatılır. Sadece Modern Warfare 3’ü başlatın çünkü “Modern Warfare 3” kendi başına bir oyun değil. Kelimenin tam anlamıyla, bir eklenti içeriği parçası olarak CoD HQ’nun içine gömüldü.

Sonuç? Modern Warfare 3’ün başlatılması 70-90 saniye sürüyor; en azından ben bu süreleri alıyorum. Bu COD için sonsuzluktur, ancak şaşırtıcı olan bu ekstra adımların oyuncular için fark edilebilir bir amaca hizmet etmemesidir. Belki de Activision, CoD HQ’yu, oyunların serilere göre o kadar kolay organize edilmediği ve hala aktif olan bir avuç CoD arasında geçiş yapan bir uygulamanın yararlı olduğu konsolları göz önünde bulundurarak kurdu.

Bugünlerde Blizzard başlatıcısı kadar COD başlatıcısı olan bir hizmet olan Battle.net’te bu sorun yok. CoD HQ, genellikle piyasadaki en şık FPS’lerden birine atlamak isteyen hayranlar için tamamen bir engeldir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Birisi Cities: Skylines 2 fragmanında devasa bir paskalya yumurtası gördüğünü düşündü.