Moda

Kerry Washington, Whitney Houston’ın 1996 model dantelli kırmızı kadife elbisesini giymişti.

Kerry Washington, Whitney Houston'ın 1996 model dantelli kırmızı kadife elbisesini giymişti.

Kerry Washington, 5 Mart Pazar günü Amerikan Siyahi Film Festivali Ödüllerinde kırmızılar içinde büyüleyici görünüyordu. Birçok yıldızın, Kate Moss’un 90’ların unutulmaz transparan elbisesinin 2023 versiyonundaki Lily-Rose Depp gibi, ikonların giydiği ikonik görünümlere saygı duruşunda bulunduğunu görüyoruz. bu skandal Ancak, Stern bir tane giydi Aslında Mutlak efsane Whitney Houston tarafından 1996’da giyilen elbise.

Law Roach tarafından tasarlanan Washington, Instagram’da fırfırlı, boyundan askılı ve kare yakalı parlak kırmızı Marc Bouwer bodycon elbisesiyle çekilmiş bir videosunu paylaştı. Elbiseyi parlak kırmızı, sivri topuklu ayakkabılarla eşleştirdi. Washington, omuz hizasındaki saçlarını düz ve bir yandan kayganlaştırmıştı ve gümüş küpeler ve yüzükler de dahil olmak üzere zarif takılarla 90’ların minimalist temasını canlı tuttu.

Washington’ın IG videosundaki başlıkta “Whitney Houston’ın elbisesini giymekten daha havalı ne olabilir?” yazıyor. Cue Houston’ın, “Hiçbir şey, hiçbir şey, hiçbir şey!”

Washington, paylaşımın başlığına “Yalan Söylenmez” yazdı. “Whitney Houston’ın 1996’da giydiği GERÇEK @marcbouwer elbisesi . Çooooook özel. #ABFFAwards işte geliyorum! ”

ABFF Ödülleri’nde Kerry Washington

Gregg DeGuire

1996’da Whitney Houston, BET Walk of Fame Awards galasında performans sergilerken Marc Bouwer’ın elbisesini giymişti. (Görünümde Houston’ı görebilirsiniz. Günlük mail.)

Roach ayrıca Instagram’da bu görünümü paylaştı ve “Ve sonra O oldu… Arşivlerinize gitmeme ve @kerrywashington için Whitney’in elbisesini ödünç almama izin verdiğiniz için @marcbouwer’a teşekkürler.”

Gönderiyi #fLAWless hashtag’iyle bitirdi ve dürüst olmak gerekirse onunla aynı fikirde olmalıyız.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Evet, onlar Cannes! Film kraliçeleri ve gerçek hayattaki kraliyet mensupları, en iyi giyinenlerin mücadelesi için Cannes Film Festivali'ne akın ediyor
İlgili yazılar
Moda

Görmeniz gereken tüm NAACP Image Awards kırmızı halı görünümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir