Oyun Haberleri

Fortnite Oyuncusu Beşinci Kez Bir Günde 1. Seviyeden 100. Seviyeye Çıkıyor

unlocking all battle pass skins

A Fortnite Battle Pass’ı her sezon bir günde geçmeye çalışmakla ünlenen oyuncu, haftalık görevleri geçici yapmanın seviye atlamayı büyük ölçüde engellediğini kanıtlıyor. Bu son sezon 8 Mart’ta sona erecek, yani yakında FortniteBölüm 4 Sezon 1 Savaş Bileti artık kullanılamayacak. Battle Pass’a erişilemez hale geldiğinde oyuncular, tamamlanmamış görevleri tamamlayamaz veya sahip çıkmadan bırakmış olabilecekleri görünümlerin veya diğer kozmetik öğelerin kilidini açamaz.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Epic Games, Battle Pass’ta olabildiğince ilerlemelerine yardımcı olmak için hayranlarına sezon boyunca her zaman düzinelerce etkinlik, görev ve XP takviyesi sağlar. Oyuncuların geçişi satın aldıklarında kilidini açabilecekleri çok şey var. Standart ödüller 100. seviyeye kadar çıkar, ancak ayrıca 200. seviyeye kadar çıkan Bonus Ödüller sayfası ve Fortnite Oyuncuların her stilin kilidini açmak için on kez seviye atlamasını gerektiren sezon ortası düşüşleri.

İLİŞKİLİ: Fortnite Yeniden Doğma Eklentisi Ekliyor Olabilir

Bölüm 4 Sezon 1, Reddit kullanıcısı ThatOneWooper’ın bir gün içinde tamamlamaya çalıştığı üst üste beşinci sezondu. Battle Pass’ı bitirmelerinin ve 100. seviyeye gelmelerinin ne kadar sürdüğünü ölçtüler ve ardından bunu FortNiteBR alt dizininde yayınladılar. Oyuncunun paylaşımına göre bu Fortnite sezonun bir gün içinde tamamlanması çok daha zordu; Geçen sezonu bitirmeleri sadece dört buçuk saat sürdü, ama bu sezon yedi buçuk saat sürdü.

OKU  Astarion, Baldur's Gate 3'teki bir taştan kelimenin tam anlamıyla kan alabiliyor

Orijinal poster, önceki sezonlarda 100. seviyeye ulaşmalarının daha uzun sürmesine neden olan şeyin hazırlıksız girmeleri olduğu yorumunu yaptı. Bu kez, bunu çok daha zorlaştıran şey, sezonun çoğu boyunca haftalık görevlerin yalnızca bir hafta boyunca mevcut olacak olmasıydı. Bu görevler, Bölüm 4 Sezon 1’den önce sezon boyu süren bir başarıydı ve bunları biriktirmek ve herhangi bir zamanda yapmak mümkündü. Pek çok hayran, Epic’in bunu değiştirme kararından memnun değildi, bu yüzden şirket değişikliği geri aldı ve öyle yaptı Fortnite haftalık görevler her Salı sona ermezdi.

2. Sezon hemen köşede ve Epic Games’in oyuncuların sezon seviyelerini kazanma kolaylığı konusunda bir kez daha herhangi bir değişiklik yapmaya çalışıp çalışmayacağını görmek kesinlikle ilginç olacak. Neyse ki, oyuncular ayrılabilir Fortnite Cipher görevleri geride kalır ve onları yalnızca yeni sezon başladığında tamamlar – bu şekilde bir sonraki Battle Pass’a önde başlayabilirler.

Fortnite Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA FAZLA: Fortnite: Hesap Seviyeleri Nasıl Kazanılır?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.