Moda

Kral Charles III: Bir Stil Retrospektifi

Kral Charles III: Bir Stil Retrospektifi

Kral Charles III Bu yıl annesi Kraliçe II. Elizabeth’in 8 Eylül’de ölmesinin ardından tahta çıktı. O zamandan beri, yeni Kralımızın bir hükümdar olarak ilk adımlarını atmasını izledik.

Galler Prensi olarak görev yaptığı süre boyunca, Charles bize her zaman moda alanında örnek teşkil eden İngiliz mükemmelliği sağladı. Anderson & Sheppard’dan olağanüstü özel dikim takımlar, Turnbull & Asser’den akıllı gömlekler, geleneksel Balmoral ekose etekler ve Barbour’dan mükemmel taşra şıklığı dış giyim, İngiliz işçiliğinin güzel sanatına olan bağlılığı, onu sarsılmaz bir terzi Elegance olarak pekiştiren şeydir.

Bu klasik silüetler zamansız bir çekicilik katarken, kral genellikle modanın geleceği için savaştı. The Campaign For Wool’un tutkulu bir destekçisi ve kurucusu olan Charles, moda ve ev eşyaları dünyasında yünün son derece sürdürülebilir bir elyaf olarak kullanılmasını teşvik etmek için yorulmadan çalıştı. Johnston of Elgin gibi köklü markalarla işbirliği yapmaktan Dumfries House’daki büyük ölçekli örgü sanatı enstalasyonlarına, kumaş işine girmek isteyen genç zanaatkarları eğitmeye kadar, King Charles her zaman Britanya’yı şık ve sürdürülebilir kılmak için çabalamıştır.

74. yaş günü vesilesiyle tatler Kral Charles III’ün en büyük stil hitlerini alır; akıllı ve sofistike toplulukların cenneti.

OKU  Chanel, en son tutu yüklü haute couture koleksiyonu için sonsuz pirüet mükemmelliği sunuyor