Oyun Haberleri

Final Fantasy 7 Dev Peluş Buster Sword Hediyesini Ortaya Çıkardı

final-fantasy-7-buster-sword-plush-giveaway

serbest bırakılmasının kutlanmasında Kriz Çekirdeği: Final Fantasy 7 Reunion, Square Enix, dağıtılmakta olan türünün tek örneği, gerçek boyutlu Buster Sword peluşunu tanıttı. Bir şanslı son fantezi 7 hayranlar etraftaki en kucaklayıcı Buster Sword ile ayrılırken, ikinciler kendilerine ait bir parasal ödülle ayrılacaklar.


son fantezi 7‘nin Buster Sword’u, klasikten türeyen birçok karakter kadar – belki de onlardan daha fazla – ikoniktir. son fantezi dizi girişi ve çeşitli yan ürünleri ve devam filmleri. Hem Cloud Strife hem de Zack Fair tarafından taşınan devasa bıçaklı silah, JRPG hayranı olmayan oyuncular arasında bile son derece tanınır.

İLGİLİ: Square Enix, Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion Sürümünü Buster Sword Noel Ağacı ile Kutluyor

Şimdi, Square Enix gerçek ölçülerde ama yumuşak ve pelüş gibi dev bir Buster Sword kopyası yaptı. Dev peluş, tasarım olarak bir vücut yastığına benzer ve boyutu göz önüne alındığında tek parça olarak kullanılabilir. Twitter’daki resmi FFVIIR_CLOUD hesabı, ne yazık ki yalnızca Japon vatandaşlarına açık olan eşantiyona ev sahipliği yapıyor. Hesabı takip edip ‘#リミット技を発動’ şeklinde ‘#Limit Tekniği Etkinleştir’ şeklinde tweet atan kullanıcılar yarışmaya katılacaktır.

final-fantasy-buster-kılıç-peluş

Sonuç, 20 Aralık’ta yarışma kapandıktan sonra belirlenecek. Tek Buster Sword pelüşüne ek olarak, yarışmada ikinci olan yirmi kişiye 5.000-Yen Amazon hediye çeki verilecek; yazma zamanı.

son fantezi 7 arasında değişen, yıllar içinde piyasaya sürülen çok sayıda pahalı ürün gördü. Final Fantasy 7 Remake’s Collector’s Edition’dan bin dolarlık saatlere, efsanevi gibi aşırı nadirlik nedeniyle yeniden satış pazarlarında fahiş fiyatlara satılan öğelere son fantezi 7 Aerith müzik kutusu. Bu eşyanın belirli bir değeri yoktur, ancak sadece bir tane olduğu için, birilerinin koleksiyonunda değerli bir parça olarak yerini alacağı kesindir.

Buster Sword, son derece popüler bir oyun simgesi ve sonuç olarak, bu, tasarıma dayalı olarak yaratılan ilk ürün olmaktan çok uzak. Oyuncular, bazıları Buster Sword mektup açacağı gibi gerçek kullanıma sahip olanlar da dahil olmak üzere daha küçük kopyalar alabildiler. bu sadece bir tanesi son fantezitakip de dahil olmak üzere yıllar içinde birçok alışılmadık ve benzersiz silah tasarımı Son Fantezi 8Gunblades ve Son Fantezi 10Kardeşlik su kılıcı. Daha fazla genç oyuncu dünyayla tanıştıkça son fantezi 7 Yaklaşan yeniden yapılanma sürümleriyle, kılıç yalnızca daha ikonik ve iyi bilinir hale gelecek.

Kriz Çekirdeği: Final Fantasy 7 Reunion şu anda PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch ve PC’de mevcut.

DAHA FAZLA BİLGİ: Final Fantasy: The Buster Sword’un En İyi Olması için 5 Neden (& Gunblade’lerin Olduğu 5 Neden)

Kaynak: twitter (DualShockers aracılığıyla)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Doritos'un yeni gürültü bastırma teknolojisini 5 ayrı gevrek markada test ettim ve sonuçlar karşısında dehşete düştüm
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir