Moda

Kylie Jenner bile “sessiz lüks” trendini deniyor

Kylie Jenner bile "sessiz lüks" trendini deniyor

KarJenner’ların hiçbiri havalı değil, ama o gün “giymeyi” umduğumuz bir kız kardeş varsa, bu Kourtney, belki Kendall olur. Ama Kylie Jenner mucizevi bir şekilde tatil hafta sonunu geride bıraktı ve… uysal, havadar ve muhteşem görünüyordu. Paris tarzı (evet, hafta sonu Paris’teydi, şaşırdınız mı?) her zamanki görünümünden çok uzak ve çok daha rahat. Görünüşe göre Kylie’nin Sofia Richie granülasyonu yakın zamanda durmayacak.

Jenner kışkırtıcı yakalı, cesur renk ve desenli, askılı, kopçalı ve aplikeli, vücuda oturan elbiseleri ve kabul edelim ki sutyen olan gömlekleri tercih ediyor. Ama Işıklar Şehri’nde gezinirken, aslında biraz rahat olabilecek, nötr, genç bir görünüm seçti?

İlk olarak, dekolte olmasına rağmen eğilirken yırtılmasını önleyecek kadar geniş bir eteği olan siyah bir elbiseyle öğle yemeğini yedi. Bunu görmezden gelirdim!!

PARİS, FRANSA – 27 MAYIS: Kylie Jenner 27 Mayıs 2023’te Fransa’nın Paris kentinde görüldü. (Fotoğraf: MEGA/GC Images)MEGA

Sonra şık beyaz bir takım içinde Chanel’e uğradı ve… şu anda bu kelimeleri yazmak üzere olduğuma bile inanamıyor…mantıklı pompalar. NE?!

PARİS, FRANSA – 28 MAYIS: Kylie Jenner, 28 Mayıs 2023’te Paris, Fransa’da Chanel mağazasından çıkar. (Fotoğraf: MEGA/GC Images)MEGA

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  George Clooney, Amal Clooney'ye kırmızı halıda elbisesiyle yardım etti.
İlgili yazılar
Moda

Kylie Jenner, şeffaf dantel catsuit ile Altın Küre'ye gizlice girdi

Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir