Oyun Haberleri

Stardew Valley’in geliştiricisi ‘iridyum tırpanı’ tweetledi ve herkes kaybediyor

Stardew Valley - a player swings a scythe at a patch of grass near a field of peppers and a goat

Stardew Valley geliştiricisi Eric “ConcernedApe” Barone’nin sosyal medyada oldukça sessiz olma alışkanlığı var, bu yüzden konuştuğunda herkes dikkatini veriyor. bugün tweet attı sadece iki kelime: “iridyum tırpan”, görünüşe göre beklediğimden çok daha fazla oyuncu tarafından uzun süredir arzu edilen bir araç yükseltmesine bir selam.

En son, Barone’nin bir sonraki oyununu geliştirmeye ara verdiğini duymuştuk. Perili Çikolatacı odaklanmak Stardew Valley için 1.6 güncellemesi. O sırada Barone, 1.6’nın “çoğunlukla modcular için değişiklik” olduğunu, ancak bazı içerik güncellemelerini de içereceğini söyledi. Bu nedenle, bariz tahmin, nihai güncellemede yeni bir hasat aracı katmanı eklemeyi planladığıdır.

Stardew Valley’in tırpanı başlangıçta hayvanları işlemek veya beslemek için ot toplamak için kullanılır ve ayrıca buğday ve amaranth gibi tahılları hasat etmek için kullanılır. Stardew’deki diğer aletler birkaç kez bakırdan çeliğe, altından iridyuma (Stardew’in en iyi alet malzemesi) yükseltilebilir ve her seviyede ek işlevsellik kazanır. Tırpan farklı ama. Yalnızca başlangıç ​​tırpanı ve artırılmış kesme yarıçapı ve hasarı olan altın tırpan vardır.

Bana özellikle korkunç bir ihmal gibi gelmedi. Hepimizin eski meyve şarabından hâlâ kârı maksimize ettiğimizi sanıyordum. Hepiniz gerçekten o kadar çok buğday ve lahana mı ekiyorsunuz? Elbette tırpanı madenlerde silah olarak kullanmıyorsun. Yine de, yanıtlar ve alıntı tweet’leri neşeyle dolu.

İşte bu sıfat ve isme verilen tepkilerin bir örneği:

  • “SONUNDA TÜM MOR”
  • “Aman Tanrım ???? Bunlar küçük şeyler “
  • “doğa şifadır”
  • “2 lanet kelimeyi tweetledi ve ben burada saçmalıyorum WTAF”
  • “EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET!”
OKU  Whoa Scoob, Shaggy, Five Nights at Freddy's filmindeki kötü adam gibi olacak

Bu bana çiftlik simülasyonu oyuncularını hafife aldığımı gösterecek. Gerçekten küçük şeyler.

Stardew Valley’in modlama topluluğu, son birkaç yılda küçük sıkıntıları ve düzeltmeleri ele almak için çok şey yaptı, bunlardan bazılarına çözümlerimizi burada bulabilirsiniz. en iyi Stardew Valley modları liste. Stardew’den tamamen emekli olduysanız, sürekli büyüyen bu listeyi göz önünde bulundurun. Stardew Valley benzeri oyunlar bir şeyleri değiştirmek için. Yine de hey, Barone yeni Stardew Valley oyun güncellemeleri üzerinde çalışmayı bırakmayacağından, iridyum tırpanla birlikte başka bazı yeni özellikler talep ederek atışınızı da yapabilirsiniz.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.