Moda

Lily Collins, kocasını Paris’te Emily’den çok uzak bir bakışla öptü.

Lily Collins, kocasını Paris'te Emily'den çok uzak bir bakışla öptü.

Lily Collins, hiç etkilenmemiş, inanılmaz derecede kaba Emily Paris’te 3. sezon uçurum, kocası Charlie McDowell ile uyumlu pijamalar giyerek Noel ağacının önünde bir öpücük için poz verdi. Emily Cooper, buradaki moda seçimi karşısında dehşete düşerdi, asıl mesele bu olabilir.

Noel Günü’nde, Emily Paris’te yıldız, Instagram ızgarasında iki fotoğraf paylaştı. İlkinde, Collins (hala Emily’nin 3. Sezon kahküllerini sallıyor), McDowell ve köpeği, kırmızı ren geyiği, ağaçlar ve kar taneleri ile uyumlu uzun kollu bisiklet yaka beyaz pijamalarıyla dışarıda oturuyorlar. Collins tıknaz bej çoraplar giyiyor … bekle …. Tokalı sandaletler. Lily Collins şimdi bir banliyö babası mı? İkinci çırpıda Collins ve McDowell, köpeği tutan McDowell ile Noel ağaçlarının önünde öpüşürler.

Collins, “Evet, biz artık o aileyiz” diye yazdı. “Uygun küçük ailemizden sizinkine Mutlu Noeller! …” Gönderiye buradan bakın:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Lily Collins ve Charlie McDowell, Eylül 2021’de Colorado’da evlendi. Lily Collins’in Noel’de giydiği şey, Lily Collins ve takipçilerinin aklında kalabilir, stil sahibi Emily Cooper ve arkadaşları tarafından hiç görülmedi ve çoraplarla sandaletlerin durumunu öğrenince dehşete düşebilir. Bunun için oradayız.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Matthew McConaughey'nin çocukları, Matthew McConaughey olmadan Paris Moda Haftası'na katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir