Oyun Haberleri

Onu buldular: Bethesda’nın en üretken seslendirme sanatçısı Starfield’a geri dönüyor

Ron Hope and and Imperial Guard, both voiced by Wes Johnson

Bethesda, bu RPG’lerde geçirdiğimiz yüzlerce saat boyunca oyuncuların oldukça aşina olduğu, iyi evcilleştirilmiş safkanlardan oluşan bir ekip olan kendi ahırındaki seslendirme sanatçılarıyla çalışmayı seviyor. Fallout 4’ten Nick Valentine ve Codsworth, Fallout 3’ün mutant Harold’ın enkarnasyonu ve Skyrim’in konuşan köpeği Barbas dahil olmak üzere sesi Stephen Russell’a benzeyen birçok NPC’ye her zaman taraf olmuşumdur.

Wes Johnson, Morrowind’e kadar uzanan ve Daedric Princes’in üçünü canlandırdığı en üretken Bethesda seslendirme sanatçısıdır. Onu Fawkes veya Fallout 3’ten Bay Burke olarak tanıyor olabilirsiniz, ancak özellikle Oblivion’a yaptığı katkılarla dikkat çekiyor; burada Delilik Prensi Sheogorath’ın yanı sıra suikastçı Lucien Lachance’ı ve Imperial Watch’ın her bir üyesini seslendirdi. Birisi “Orada dur, suçlu pislik!” Oblivion’da sana bakan Wes Johnson’dı.

Daha fazla gör

Keskin kulaklı oyuncular Johnson’ı buldu Yıldız alanı Ayrıca sizi bir hırsızın izini sürmeyi içeren bir göreve gönderebilecek HopeTech’in CEO’su Ron Hope’u canlandırıyor. Sheogorath’ta olduğu gibi tuhaf İrlandalı ve İskoç aksanları arasında gidip gelmek yerine kesinlikle İmparatorluk Şehir Muhafızı modunda, ama belki de bunu The Elder Scrolls 6’ya saklıyor. Onu Starfield’da kendiniz nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Ron Hope’u nasıl bulabilirim?

Ron Hope, Valo sistemindeki kaya tipi gezegen Polvo’daki bir yerleşim yeri olan, uygun şekilde adlandırılan HopeTown’da yaşıyor. Morgan Park’ın “yeni başlayan oyunculara baştan sona tavsiye ettiğim, sistem atlayan bir dedektif oyunu” olarak adlandırdığı Freestar Rangers hizip görev serisinin bir parçası olarak onunla doğal olarak karşılaşacaksınız. Freestar Collective’e katılmak aynı zamanda beş kişilik mürettebata ve bol miktarda kargoya sahip olan Star Eagle gemisinin kilidini açmanıza da olanak tanır, bu yüzden yapmaya değer.

Bu uzay kovboylarına kaydolmak için Cheyenne sistemindeki Akila Şehri’ne gidin ve Galbank’ın dışında şehrin girişine yakın bir yerde bulacağınız Freestar Kolektifi şefiyle konuşun. Akila City’deyken, Deus Ex ön filmlerinden Elias Toufexis, diğer adıyla Adam Jensen tarafından seslendirilen Sam Coe’yu da işe alabilirsiniz. Gerçi kendisi aynı zamanda Bethesda ekibinin de bir üyesi ve Fallout 4’ün Far Harbor DLC’sinde hem Cog hem de Grand Zealot Brian Richter’ı seslendirmiş durumda. The Elder Scrolls 6 için de geri döneceğini düşünüyorum.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  GPD'nin GPU yuvası, masaüstü benzeri grafikleri M.2 yuvası aracılığıyla Steam Destenize yerleştirmenizi sağlar