Oyun Haberleri

Deathloop Sequel veya DLC Görünüşte Geliştirme Aşamasında

Deathloop-Gameplay-Combat-Nail-Gun

Arkane Studios bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir. ölüm döngüsü kaynaklara göre bir çeşit takip. gibi sürükleyici sim teklifleriyle bilinir. şerefsiz ve AvArkane’nin tamamen yeni en az bir oyunu olduğu biliniyor, Redfall, şu anda aktif geliştirme aşamasında. Yine de, şirketin tüm yumurtalarını belirli bir sepete koymadığı anlaşılıyor.


2021’in en dikkat çekici sürümlerinden biri olan, ölüm döngüsü etkileyici dünya inşası ve sembolik Arkane oynanışıyla oldukça dikkat çekti. Stüdyo, 2022 boyunca birkaç ekstra içerik güncellemesi yayınlasa da, aktif geliştirmede doğrudan IP ile ilgili başka bir şey yok gibi görünüyordu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Deathloop, Goldenloop Güncellemesini Bir Fragmanla Duyurdu

Arkane Studios bunu açıkladıktan sonra ölüm döngüsü yer alır şerefsiz O zamana kadar uzun süredir devam eden bir hayran teorisi olan evren, çoğu hayran oyun hakkında söylenecek fazla bir şey olmamasını bekliyordu. Ancak şimdi, sırasıyla Colt ve Julianna’yı seslendiren seslendirme sanatçıları Jason Kelley ve Ozioma Akagha, bu fikre bir anahtar attı. Streamily ile yaptığı bir röportajda konuşan Kelley, her ikisinin de Arkane ile halen sözleşmeleri olduğunu ve Arkane ile ilgili bir şeyler üzerinde çalıştıklarını itiraf etti. ölüm döngüsü. Bu projenin doğası şu anda bilinmemekle birlikte, neredeyse kesinlikle bir genişleme paketi veya ana hikayenin devamı niteliğindedir.

OKU  Baldur's Gate 3 envanterinizi bu harika otomatik sıralama çanta modlarından biriyle düzenleyin

Arkane Studios’un amiral gemisi oyunları için sık sık bağımsız genişletme paketleri yayınladığını da belirtmekte fayda var. 2017’ler Yabancının Ölümü bağımsızdı şerefsiz 2 Farklı bir kahraman, hikaye ve oyun öğeleri içermesine rağmen ana anlatıya doğrudan bir devam sağlayan DLC. Gizemli olabilir ölüm döngüsü proje, altı çizilen emsali yerine getiren türden bir şeydir. Av‘s ay kazası DLC’yi de.

Şimdi nasıl temizlendiğine göre şerefsiz ve ölüm döngüsüzaman çizelgeleri eşleşiyor, Goldenloop güncellemesinin Outsider’a ve diğer çeşitli parçalara çok çeşitli doğrudan referanslar getirdiğini not etmek ilginç. şerefsiz irfan. Oyuncular etrafa dağılmış bu parçaları ve parçaları bulabilirler. ölüm döngüsüBlackreef korumalı alanı ve yaklaşan sürümün, çıktıktan sonra bu anlatı öğelerini ikiye katlaması mümkündür.

Şimdi Redfall potansiyel olarak dahili olarak ertelendiyse, Arkane Studios alternatif projelerle ilgi odağında kalmanın yollarını arıyor olabilir ve sadece yeni bir proje duyuruyor olabilir. ölüm döngüsü deneyim insanları bir kez daha konuşturabilir. Durum ne olursa olsun, Kelley ve Akagha açıkça Arkane ile bir konuda çalışıyorlar. şerefsiz ve ölüm döngüsü gelecekte dört gözle bekleyecek çok şeyi olabilir.

ölüm döngüsü şu anda PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Hogwarts Legacy Hayranı, Oyunun Bağlarıyla İlgili Sorunlara Dikkat Çekiyor

DAHA FAZLA BİLGİ: Deathloop Bestecisi Tom Stalta, 60’ların/70’lerin ‘Zor’ Müziğini Tartışıyor, Sesini Tanımlıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.