Moda

Noah Cyrus, hayranlarının “Michelin Man Slay” olarak adlandırdığı şaşırtıcı bir kabarık elbise giymişti.

Noah Cyrus, hayranlarının "Michelin Man Slay" olarak adlandırdığı şaşırtıcı bir kabarık elbise giymişti.

Noah Cyrus, bu günlerde moda söz konusu olduğunda tüm engelleri kaldırıyor. 2 Şubat’ta 23 yaşındaki, Paris’teki aşırı avangart kıyafetinin bir fotoğrafını paylaştı. Belki bir ceket, belki bir elbise, belki de… bir yığın çember? Anlaşılır değil.

Konuşma parçası, “Temmuz” şarkıcısını sıra sıra siyah, kabarık halkalarla kaplayan bir Colours kreasyonudur. Kirpi parçası yere kadar uzunluktadır ve her iki tarafında Cyrus’un şeffaf eldivenli ellerini geçirmesi için açıklıklar vardır. Ayrıca elbisesiyle aynı dalgalı kumaştan yapılmış hale benzeri uyumlu bir şapka takmıştı. (Buraya bakın.)

Kıyafetin üzerini tam olarak örtmesine rağmen, Cyrus’un belindeki dövme yan tarafındaki açıklıklardan ihtiyatlı bir şekilde görünüyordu. Omuzlarındaki dövmeler, şapkasının kapatmadığı yerlerde de görülüyordu. Şarkıcının parmağındaki büyük pırlanta yüzük, tamamen siyah uyumuna biraz ışıltı kattı.

İnternetteki hayranlar onun moda seçimlerini merak ediyor, bazıları ise hafif şakalar yapıyor. Bir hayran “Bir sürü lastik var ama kurnazca bir şekilde tabii” yorumunu yaptı. Bir başkası “Michelin man slay” dedi.

Noah Cyrus, Paris Moda Haftası’nda Alexandre Vauthier defilesi öncesinde siyah pileli transparan bir elbise giydi.

Christian Vierig/Getty Images

Cyrus’un modasındaki tuhaflık, geçen hafta gerçekleşen Paris Moda Haftası’ndaki gidişata eşit. Paris’teki en sıcak etkinliklerde, kloş, kabarık bacak ısıtıcıları olan bej renkli iki parçalı bir elbise ve buna uygun kabarık bir etek de dahil olmak üzere pek çok alışılmadık görünüm giymişti – gömleksiz, sadece göğsünü kaplayan uzun, siyah saçları. Başka bir görünüm, dökümlü kumaşın altında parıldayan ışıltılı bir bikini ile transparan siyah bir elbiseyi içeriyordu.

Noah Cyrus’un elinde moda haftası cinayetlerinden daha fazlası var. Eylül 2022’de Cyrus ilk albümünü çıkardı, En zor kısım, Amerika Birleşik Devletleri turuna çıktı. Mayıs ayında Beach Life Festival’de sahne alacak.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kim Kardashian, kesikli bebek pembe elbisesiyle Balenciaga Barbie'si gibi çıktı
İlgili yazılar
Moda

Noah Cyrus şeffaf elbiseyi Paris'e götürüyor ve ışıltılı bir bikini ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir