Oyun Haberleri

Minecraft Hayranı Oyunda İnanılmaz Su Barajı İnşa Ediyor

minecraft-dam-creation

A minecraft oyuncu, sanal alan oyununda diğer oyuncuları uçuran güzel ve çalışan bir baraj inşa etti. minecraft insanların tonlarca ikonik ve tarihi bina, mega şehir, farklı IP’lere övgüler vb. yarattığı, oyuncuların yaratıcılığı açısından her zaman bir hayranlık kaynağı olmuştur. Ruhların Kaçışıilham alan bina.


içinde baraj yapılması minecraft asla kolay bir iş değildir. Oyuncunun bir göl yapmak, mimariyi inşa etmek ve suyla doldurmak için araziyi terraform etmesi gerekiyor. gibi çok iş var minecraft oyuncuların tıklayıp terraform’a sürükleyebilecekleri bir şehir kurma oyunu değildir, bu nedenle oyuncular yapmak istedikleri yapıyı inşa etmek için tuğla tuğla çalışmak ve tıklamak zorundadır. Bu tür bir girişimde bulunmak çok fazla yaratıcılık ve irade gerektirir. Bazı kaynakları aramak bile zaman alabilir. minecraft Nadir olsa da oyuncuların uzun ve sıkıcı bir işi var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Hayranı Muhteşem Köy Piksel Sanatı Yaratıyor

Bu güzel görünümlü baraj, kaleleri için bir baraj yapmak isteyen Reddit kullanıcısı ovidiurusnac tarafından paylaşıldı. Gönderide de görülebileceği gibi, baraj bu Eyfel Kulesi kadar yüksek olmasa da oldukça yüksek. minecraft kopya, yapının tepesinden çıkan su akışını koruyan iki görkemli at heykeli ile. At heykeli, bir Tiktok videosundan esinlenildiği için oyuncunun tasarımı değildir. Şato, bazı yorumculara da tanıdık geliyor çünkü yapıyı BlueNerd adlı bir YouTuber tarafından verilen bir eğitimde gördüler. BlueNerd’in ovidiurusnac’ın sunucudan arkadaşı olduğu ortaya çıktı ve üzerinde birlikte çalıştılar, birincisi daha çok binaya odaklandı ve ikincisi çok fazla yer biçimlendirme yaptı.

OKU  Bu çılgın beş dolarlık mikro nişancı, sürpriz bir ücretsiz içerik güncellemesi aldı

minecraft-barajı-ovidiurusnac

Orijinal gönderide ek resimler görülebilir.

Barajın yanı sıra, üzerinde tekne asılı olan zeplin ve yüzer yatak gibi bazı ayrıntılar diğer oyuncuların ilgisini çekti. Oyuncu ovidiurusnac, barajı “bir süre önce” başlattığını ve barajı inşa etmenin tam olarak ne kadar sürdüğünü bilmediğini ancak sunucunun kendisinin Haziran 2022’de başladığını söyledi. minecraft vanilya hayatta kalma sunucusu ve üzerinde çoğunlukla hafta sonları çalışıyorlar.

Yayınlanalı 12 yıl oldu. minecraft ve oyuncular hala görülecek pek çok harika şey ve oynamak için yeni yaratıcı yollar sunuyor. Franchise ayrıca aşağıdakiler gibi bazı yan ürünler de yayınladı: Minecraft: Hikaye Modu, Minecraft Zindanlarıtalihsiz minecraft dünyave yaklaşan Minecraft Efsaneleri. Twitch ve YouTube’daki izleyici sayısı en çok izlenen ilk 10 oyun arasında nadiren dışında kaldığı için, bu Mojang sanal alan oyunu daha uzun süre burada olacak gibi görünüyor.

minecraft şu anda Android, iOS, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da kullanılabilir.

DAHA: Minecraft: XP Kazanmanın En İyi 8 Yolu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.