Oyun Haberleri

Ormanın Oğulları, başka bir gecikmeyi önlemek için Erken Erişim’de çıkacak

Sons of the Forest grasping hands image

The Forest’ın devamı (yeni sekmede açılır)Geliştirici Endnight Games, Survival’ı Survival Horror’a yerleştiren oyunun 23 Şubat 2023’te piyasaya sürüleceğini, ancak bitmiş oyun olmayacağını söylüyor. Ormanın Oğulları (yeni sekmede açılır) bunun yerine Erken Erişim’de yayınlanacak – geliştiriciler bu şekilde tercih ettiği için değil, başka bir büyük çıkış tarihi gecikmesinden kaçınmak için. (yeni sekmede açılır)

Endnight Games yaptığı açıklamada, “‘Sons of The Forest’ geliştirmeye başladığımızdan bu yana uzun bir yolculuk oldu ve şimdiye kadar yaptığımız en karmaşık oyun haline geldi” dedi. (yeni sekmede açılır). “Eklemek istediğimiz çok daha fazla şey var; öğeler, yeni mekanikler, oyun dengesi ve daha fazlası. Tekrar ertelemek istemedik ve bunun yerine topluluğu bu projenin devam eden gelişimine dahil etmeye ve 23 Şubat’ımızı korumaya karar verdik. çıkış tarihi değil, bunun yerine Erken Erişim’de yayınlayın.”

Her türden oyunda büyük gecikmelerle işaretlenen birkaç yıldan sonra, diğer geliştiricilerin çoğunun aldığından farklı bir yol var. The Forest’ın olduğu gibi, Endnight’ın Erken Erişim’deki ilk denemesi olmayacak. (yeni sekmede açılır) ilk büyük Erken Erişim başarılarından biri.

Ormanın Evlatları, Endnight’ın Survival Horror simülatörü olarak adlandırdığı, hem düşmanca arazide hem de ürkütücü, yamyam mutantlardan oluşan bir toplumun saldırılarında hayatta kalmanız gereken bir dünya olacak. Karakter, kayıp bir milyarderi aramaya gittikten sonra uzak bir adada mahsur kalacak, bu yüzden zanaat, hasat, kereste, av ve diğer tüm normal Hayatta Kalma oyunu şeylerini yapmanız gerekecek, ancak kendinizi de yemeyeceksiniz.

Ormanın Oğulları topluluğu, her şey düşünüldüğünde oldukça iyi tepki veriyor gibi görünüyor, bazıları kararı memnuniyetle karşılarken, diğerleri geliştiricilere zaman ayırmalarını söylüyor. Yine de hatırı sayılır bir azınlık bu seçimi beğenmiyor ve bunun hem bitmiş bir oyun piyasaya çıkmadan önce geliştirme süresini uzatacağından hem de nihai nihai ürünün daha düşük kaliteli olacağı anlamına geleceğinden endişe ediyor.

Her iki durumda da, 2023’te sabırsızlıkla beklenecek hayatta kalma oyunlarından birini Ormanın Evlatları olarak adlandırdık. (yeni sekmede açılır) Ormanın Oğulları’nı Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)

OKU  Destiny 2 hile üreticisi, yargıç DMCA'yı ihlal ettiğine karar verdikten sonra Bungie'ye 4,4 milyon dolar borçlu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir