Moda

Rihanna, Beyoncé’nin Oscar sonrası partisine 1,8 milyon dolarlık göbek zinciri taktı.

Rihanna, Beyoncé'nin Oscar sonrası partisine 1,8 milyon dolarlık göbek zinciri taktı.

Göbek zincirleri de ve özellikle bebek yumruları için geri döndü. Hamile modasının tartışmasız kraliçesi Rihanna 2,67 dolar giydi. milyon Bir Oscar sonrası partisine, orta bölümünün etrafındaki bir zincir de dahil olmak üzere elmas değerinde.

Her zamanki gibi, Rihanna bunu atladı. vf Yıllık Beyoncé Jay-Z partisi için Chateau Marmont’ta parti yapın ve ışıltılı bir bralet, uyumlu etek ve balonlu sakız pembe ceketle gelin. Sayfa Altı, Bayco’nun şarkıcıya kolye, yüzük, küpeler ve göbek zinciri de dahil olmak üzere mücevherlerini sağladığını bildirdi. gül kesim pırlantalar. ”Görüntüleri buradan görüntüleyin.

Bir elmas gibi parıldamak! Bir elmas gibi parıldamak.

Bu ışıltılı takım, doğru sayarsak, Rih’in gecedeki dördüncü kıyafeti oldu. Şarkıcı kırmızı halıda ten rengi file ve deri giydi, ardından Oscar adayı “Lift Me Up” şarkısındaki performansı (Maison Margiela için John Galliano tarafından özel olarak yapıldı) için ışıltılı bir üst ve pantolon giydi. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Bir noktada, erkek arkadaşı A$AP Rocky ile sahne arkasında poz vermek için nane yeşili Bottega Veneta giydi. Sanırım Super Bowl’da yapmak istemediği tüm kıyafet değişikliklerini telafi ediyor.

Rihanna o gece eve bir heykelcik götürmemiş olsa da (En İyi Orijinal Şarkı, “Naatu Naatu” ya gitti. RR, ve dürüst olmak gerekirse, gerçekten aynı fikirde olamayız), kesinlikle En İyi Giyinen yarışmasını kazandı. Yelpazenin diğer ucunda, Lady Gaga (aslında gerçekten sevdiğim) bu şarkıyı söylemek için göz kamaştırıcıdan alçakgönüllülüğe gitti. Top Gun: Maverick.

Yo, Bayco, etrafta başka elmasların varsa diye bazı akşam yemeklerim var. Stil fikirlerine fazlasıyla açığım. Onları giyiyorum, aşağı çekiyorum… Şu anda hamile değilim ama asla bilemezsin!


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kendall ve Kylie Jenner, Yılbaşı Gecesi için şeffaf siyah catsuits giydiler.
İlgili yazılar
Moda

Adam Levine ve Behati Prinsloo, Instagram DM skandalının ardından ilk kez birlikte ortaya çıktılar.

Moda

Vanity Fair Oscar Partisinden tüm çıplak elbiselere göz atın

Moda

Florence Pugh, Vanity Fair'in Oscar partisinde sütyeninin üzerine kocaman pembe bir ceket giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir