Moda

‘Santacore’un şifresini çözmek: bayram modasının beş kabilesi

'Santacore'un şifresini çözmek: bayram modasının beş kabilesi

Leydi Joan Collins, 1989

Eddie Sanderson/Getty Images

Chanel, 1995

Victor Virgile/Getty Images

Bugün Londra karlı bir manzara çiziyor. Beyaz çatılar, puslu gökyüzü ve dumanı tüten bacalardan oluşan bir kurabiye kavanozu manzarası; kimin hayali beyaz Noel nihayet Aralık ortasında bir Birleşik Krallık’ta teselli buldu. Buna karşılık, Noel kazananları arasında bir Noel neşesi akışı yayılıyor, ancak geleneksel stili moda merceğinden nasıl çözersiniz?

Yılın 11 ayı yeşili kırmızıyla eşleştirme düşüncesi talihsizliktir. Sadece papağanlar, trafik ışıkları veya Super Mario Brothers için ayrılmış bir hayalet çarpışma, şenlikli toplulukların cafcaflı tarafa yayılmasına şaşmamalı. Yanıp sönen ışıklar, biblolar ve altın gelin teli ekleyin ve moda intiharı yolundasınız.

Ne yazık ki, tatil sezonunun geleneksel stillerini zarif bir tavırla kutlamanın bir yolu var. Santacore ile tanışın; şenlikli moda takıların göz alıcı bir yorumu. Çizgili çoraplara ve cin kulaklarına elveda deyin – işte kusursuz bir kızak çan şıklığı şekerlemesi sunacak olan trendin beş kabilesi.

gelenekçi

Diana, Galler Prensesi, 1993

Mirrorpix/Getty Images

Sarah, York Düşesi, 1994

Tim Graham/Getty Images

Tara Palmer Tomkinson, 2011

Dave M Benett/Getty Images

Noel gününüz, sabah hediye verme, aile öğle yemeği ve ardından ocak başında bir masa oyunu gibi tamamen rutin bir süreç olarak kalırsa, o günkü takımınız muhtemelen daha geleneksel tatlardan biri olacaktır. Ve neden olmasın? Eskilerin dediği gibi, “bozuk olmayanı tamir etme”.

Gölge dut kırmızısıdır sen günlük o bakış için Galler Prensesi Diana tarafından kuyruk şeklinde tercih edilen veya daha yakın zamanda Clarence House’daki Kraliçe Eş tarafından uygun bir şekilde ‘Camilla Claus’ olarak adlandırılan bir kıyafetle tercih edilen kutsal parçalar, sıcak bir Noel öğesidir.

Yine Diana’nın şımarttığı ekose, Noel sezonu için harika bir İngiliz kumaşı. York Düşesi Sarah, 90’larda baskı için bir posterdi ve ekoselerini kızları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie ile koordine etti. Yıllık Noel kartı için bolca ilham sağlar.

Büyüleyici Hediyeler

Kylie Jenner, Ralph & Russo’yu giyiyor, 2019

Instagram @kyliejenner

Nicky Hilton Rothschild, 2022

Instagram @nickyhilton

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner Paskalya'yı eski John Paul Gautier elbisesiyle ve transparan etekle kutladı.
İlgili yazılar
Moda

Nicky Hilton Rothschild az önce 'İtalyan Bahçe Partisi Çekirdeği'ni icat etti ve bu sezon giymek istediğimiz tek şey bu

Moda

Bu baharda Milano'ya uçmak için başka bir nedene mi ihtiyacınız var? Tarihi bir kraliyet sarayında düzenlenen bu Dolce & Gabbana Alta Moda sergisi mutlaka görülmeli

Moda

Skinny jean'in geri dönüşünün gerçek MVP'si mi? Galler Prensesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir