Oyun Haberleri

GTA Online, Bu Hafta İçin Bonusları, 3 Kat Ödül ve Daha Fazlasını Açıklıyor

gta-online-week-bonuses-january

Grand Theft Auto Çevrimiçi Haftanın bonuslarını ve avantajlarını açıkladı. Oyunun hayranları, özel öğeler ve ekstra GTA$ kazanmak için bu hafta sunulan çeşitli fırsatlardan yararlanabilirler.


GTA Çevrimiçi Yakın zamanda, oyuncuların yapması için bir dizi yeni görev ve iş ekleyen bir güncelleme yapıldı. Los Santos Uyuşturucu Savaşları, yeni araçlar, giysiler, yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve bir asit laboratuvarı çalıştırma yeteneği ekledi. Yeni haftalık güncelleme, oyunculara bu içeriğin yanı sıra diğer modlar ve görevler için önemli bonuslar veriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hackerlar Tarafından Hedeflenen GTA Online Oyuncuları

iyi bir anlaşma GTA Çevrimiçi güncelleme, görevlerin ve işlerin tamamlanmasıyla ek bonuslar ve avantajlar kazanmakla ilgilidir. Oyuncular, Los Santos Drug Wars güncellemesiyle yayınlanan altı First Dose görevinde 2 kat GTA$ ve RP kazanabilirler. Los Santos Uyuşturucu Savaşları’nın Fooliganz görevleri de özel ödüller sunacak. Bir Fooliganz görevinde yarışan oyuncular Ice Vinyl ve Ice Vinyl Cut ceketleri alırken, 10 tamamlama Black Bigness Ski ve White Bigness Kayak Maskelerini kazandıracak ve 25 tamamlama LS Smoking Jacket’ın kilidini açacaktır. Asit laboratuvarı ekipmanı yükseltmesinin alıcıları, ister bu hafta yükseltmiş olsunlar ister daha önce yükseltme yapmış olsunlar, Sarı SN Rooster Revere Yaka gömleğini de alacaklar.

OKU  Cliff Bleszinski, 90'larda John Romero'yla olan FPS çekişmesinin o kadar yoğun olduğunu ve 'o adamı alt etmek' istediğini hatırlıyor

Ek olarak, birkaç başka GTA Çevrimiçi modlar hafta boyunca bonuslar sunuyor. Herhangi bir Freemode etkinliğini ve mücadelesini oynamak, oyuncuları normal GTA$ ve RP’nin 3 katı ile ödüllendirecektir. Güvenlik sözleşmeleri ve Issi Classic Races, oyuncuları 2X GTA$ ve RP ile ödüllendirecek. Özel Kargo Depolarına sahip olanlar, çalışanlarının bir hafta boyunca %50 daha hızlı tedarik yapmasını da bekleyebilir. Oyuncular bu avantajlardan herhangi birinden yararlansın ya da yararlanmasın, Diamond Casino ayrıca haftalık podyumunda ücretsiz bir HVY Insurgent sunuyor.

Bu hafta aynı zamanda oyuncuların tatil sezonundaki her şeyi elde etmek için sahip oldukları son şans olacak. GTA Çevrimiçi teklif etmek zorunda kaldı. The Gooch’u çıkarmak, Gooch Mask’in kilidini açar, 25 Kardan Adam’ı yok etmek, Kardan Adam Kıyafetini verir ve oyuncular, Weazel Plaza’daki bir hedefi başarıyla yok ederek bir WM 29 Tabancası ve Pistol MK 2 için Sezon Tebrik Sonu alabilirler.

GTA Çevrimiçi tüm bu yıllar sonra hala güçleniyor ve Rockstar Games, bu yılın geri kalanı için planlanan yeni içerikle hayranlarıyla dalga geçti. Taraftarlar merakla haber beklerken GTA 6içinde yapacak ve meşgul olacak çok şey var GTA 5‘nin çevrimiçi bileşeni.

Grand Theft Auto Çevrimiçi şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: GTA Online: The Criminal Enterprises – Yepyeni Araçlar

OKU  Pokemon Scarlet ve Violet Player'ın Su Boğalarını Yakalama Girişimi Kalp Kırıklığıyla Sonlandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.