Oyun Haberleri

Warzone 2 helikopterleri rastgele patlıyor

A close-up of a fire.

Call of Duty: Warzone 2, şimdiye kadarki eğlenceli aksaklıkların yanı sıra muhtemelen 2022’nin en sevdiğim hatası olan hacklenmiş uçan teknelerden adil payını aldı. (yeni sekmede açılır)ve en yenisi, şimdiye kadarki en ilgi çekici olabilir. Helikopterler, mevcut haliyle oyunun önemli bir parçası ve muhtemelen Al Mazrah’ın çevresini dolaşmanın ilk yolu, ancak şimdi oyuncular, uçuşun ortasında aracın kendiliğinden patlamasına neden olacak bir hatayla karşılaşıyorlar.

Patlayan kıyıcı hatası, aşağıdaki videoda *kontrol notları* latenitelover’dan görülebilir. Oyunda çok yaygın gözükmüyor ancak söz konusu klipte ne olduğu da net değil: Patlama o kadar ani ki oyuncunun görünmez bir duvara uçtuğunu düşündürüyor.

Başka bir oyuncu, bunun orijinal Warzone’da görülen bir aksaklık olduğu yorumunu yaptı ve bu özel sorunu hatırlamasam da helikopter sorunları, battle royale serisi ve Warzone 2 için küçük bir temaydı. bir gökdelenin içinden uçan ve bunu yaparken bir şekilde oyuncuları öldürmeye devam eden helikopter:

Daha fazla gör

Genel olarak meseleler, helikopterlerin manzarayla etkileşimlerini (ya da değil) içerir, aracın birçok örneğinin nesnelerin arasından geçmesi, öngörülemeyen şekilde davranması veya bu durumda olduğu gibi, aslında herhangi bir yere uçmak yerine havada spazm gibi görünmesi. .

Sorun henüz oyunun Trello tahtasında görünmedi (yeni sekmede açılır), ancak ağır helikopterler denge nedenleriyle 16 Aralık’tan beri devre dışı bırakıldı. Bununla birlikte, sorun yaşayan pek çok PC kullanıcısının GPU sürücülerini güncellemek isteyebileceği, Raven’ın bunun çökmeleri “büyük ölçüde azaltacağını” iddia etmesi vb. Helikopterlerinizin kendiliğinden patlamasını durdurup durdurmayacağından emin değilim.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir