Oyun Haberleri

Spider-Man: Miles Morales modu oyuna 10. yıl dönümü kıyafeti ekliyor

Spider-Man Miles Morales Mod Adds 10-Year Anniversary Suit To The Game

Yeni bir mod, 10. yıl dönümü takımını ekledi Marvel’in Örümcek Adamı Miles Morales. Örümcek Adam Miles Morales PlayStation markası için Sony ve Marvel arasındaki ortak girişimdir. O Marvel’in Örümcek Adamı Insomniac Games tarafından geliştirilen seri, planlanan bir devam filmi ile büyük bir başarıya ulaştı.


Örümcek Adam Miles Morales ilk olarak 12 Kasım 2020’de PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlandı. Oyun, PlayStation 5 için bir lansman başlığıydı ve PlayStation 4 sürümü üzerinde birkaç yükseltme içeriyordu. Oyun daha sonra 18 Kasım 2022’de PC’ye taşındı ve burada Sony’nin Steam’deki en büyük ikinci lansmanı oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Örümcek Adam: Miles Morales, Steam Destesi Doğrulandı

PC versiyonu Örümcek Adam Miles Morales ayrıcalıklı özelliklerin bir listesine sahiptir; bunlardan biri, oyunu özel içerik içerecek şekilde değiştirme yeteneğidir. Reddit kullanıcısı u/Tangoteds bundan tam olarak yararlandı ve Miles Morales’in çıkış yapmasının onuncu yılını kutlayarak 10. Yıldönümü kostümünün oyun içi bir versiyonunu yarattı. Sosyal medyada paylaşılan gönderide kullanıcı, kostümü modelleme ve modifiye etme konusundaki hevesini gösterdi ve Miles’ın kendisini oyun içinde salladığı bir dizi ekran görüntüsüne yer verdi.

Miles’ın 10. Yıldönümü takımını modelleyip oyuna uyarladım! SpidermanPS4’ten

OKU  Xbox patronu Phil Spencer, bazı unutulmuş oyunların mührünü kırmaya açık: 'Takımlar geri dönüp bazılarını tekrar ziyaret etmek isterse [games] … tamamen dahil olacağım

Birkaç yanıt, Tangoteds’ın mod üzerindeki çalışmasına övgüde bulundu.Kullanıcılardan biri gönderiye, Insomniac Games’in yaklaşan PlayStation 5 oyununa kostümü dahil etmesini umduğunu belirterek yanıt verdi. örümcek adam 2. Başka bir kullanıcı, çizgi romanlardan daha az bol bir kalıpla ne kadar iyi göründüğüne dikkat çekti ve balıkçı yaka görünümünü eleştirdi. Tangoted, modun sürümünün şu şekilde olduğunu belirterek bu gönderiye yanıt verdi: Örümcek Adam Yeniden Düzenlendi balıkçı yaka çıkarılmış kostümün ikincil bir versiyonunu içerecektir. Ayrıca, modlamanın mevcut durumunu açıkladı. Örümcek Adam Miles Morales ideal değil ve şimdilik bunu eklemek için bekleyeceklerini.

Örümcek Adam Miles Morales harika bir devam filmi Marvel’in Örümcek AdamıPC oyuncularının bu oyunu deneyimleme ve modları kullanarak kendi benzersiz deneyimlerini yaratma fırsatına sahip olduklarını görmek harika. Serinin başarısı, yakında çıkacak olan gibi PlayStation ile yapılan diğer işbirliklerine de ilham verdi. Marvel’in kurt Oyun ayrıca Insomniac Games tarafından yayınlandı.

Şu anda, Insomniac Games’in eli hokkabazlık ile dolu cırcır ve kelepçe bayilik, Marvel’in Örümcek Adamve şimdi Marvel’in kurt. Marvel ve Playstation arasındaki ortaklığın nereye gittiğini görmek ilginç olacak ama umarım eğlenceli ve kaliteli oyunlar üretmeye devam eder.

Marvel’in Örümcek Adamı Miles Morales şimdi PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için kullanılabilir.

DAHA: Spider-Man’in Oyunlarda Sahip Olduğu 10 Eşsiz Güç

OKU  Xenoblade Chronicles 3 Sürüm Güncellemesi 1.3.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir