Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet Player’ın Su Boğalarını Yakalama Girişimi Kalp Kırıklığıyla Sonlandı

pokemon scarlet and violet water tauros

A Pokemon Kızıl ve Menekşe oyuncu bir Water Tauros yakalamaya çalıştı, ancak çabaları kalp kırıklığıyla sonuçlandı. Pokemon Kızıl ve Menekşe 9. Nesil pokemon oyunlar ve her zamanki gibi yeni ana seriler için pokemon oyunlar, oyuncuların yakalayıp savaşması için bir dizi yeni yaratık sunar. Pokemon Kızıl ve Menekşe ile başlayan bir trendi de devam ettiriyor. Pokemon Güneş ve Ay birkaç nesil önce.


Pokemon Güneş ve Ay Pokemon için bölgesel değişkenler kavramını tanıttı, Pokemon için önceki nesillerde tanıtılan Alolan formlarını piyasaya sürdü, onlara yeni türler verdi ve görünümlerini değiştirdi. Bu devam etti Pokemon Kılıcı ve Kalkanı Galarian formları ile ve mevcut Pokemon Kızıl ve Menekşe ilave olarak. Böyle bir bölgesel varyant, üç biçimi bulunan Paldean Tauros’tur.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Komik Pokemon Scarlet ve Violet Clip, Eğitmenin Appletun’larını Uçurumdan Yürümek İçin Kandırdığını Gösteriyor

Paldea bölgesini keşfederken, Pokemon Kızıl ve Menekşe oyuncular, Paldean Tauros’un Combat Breed, Blaze Breed ve Aqua Breed versiyonlarıyla karşılaşma şansına sahiptir ve ikincisi, topluluk tarafından genellikle Water Tauros olarak anılır. Bu özel Boğaları bulmak, onlar için zor bir görev olabilir. Pokemon Kızıl ve Menekşe oyuncular, hatta Pokedex’i tamamen tamamlamış olanlar bile. Bu nedenle Reddit kullanıcısı alyssa_co’nun birini yakalama girişimi özellikle yürek parçalayıcıydı.

OKU  Bu 28 inç 4K oyun monitörünün fiyatı düşmeye devam ediyor ve şu ana kadarki en ucuzu: 430 dolar

Sonunda bir su Tauros bulduğunuzda ve sonra… PokemonScarletViolet’ten

Reddit’e yüklenen bir klipte görüldüğü gibi, alyssa_co vahşi doğada bir Su Boğası gibi görünen bir şey görüyor. Savaşı başlatmak için Tauros’a koşarlar, ancak heyecanları kısa sürede bozulur. Görünüşe göre, sözde Su Boğası bir Boğa değildi. Alyssa_co’yu şaşırtacak şekilde, bu gerçekten kılık değiştirmiş bir Ditto’ydu.

Ditto, ilk olarak 1. Nesil’de ortaya çıkan benzersiz bir Pokemon’dur. pokemon oyunlar. Ditto, savaştığı Pokemon’a dönüşebilen Normal tip bir Pokemon’dur. Aynen bir dayanak noktası olmuştur pokemon ilk çıkışından bu yana franchise, atlamasına rağmen Pokemon Efsaneleri: Arceus. Pokemon Kızıl ve Menekşe Pokemon’un eski oyunlar gibi rastgele bir savaş sistemi kullanmak yerine oyun dünyasında dolaştığını göstermek, bu sinir bozucu Ditto anını mümkün kıldı, çünkü daha önce oyuncular bir Ditto ile karşılaştıklarında onu düşünmeye kandırılmak yerine bir Ditto ile kavgaya tutuşuyorlardı. aradıkları bir Pokemon’du.

Ditto, 10. Nesil’de geri dönerse pokemon oyunlar, o zaman oyuncuların koleksiyonları için nadir bir Pokemon bulduklarını düşündüklerinde kandırılma potansiyeli her zaman orada olacaktır. İle birlikte Pokemon Kızıl ve Menekşe Game Freak yeni çıkmış ve muhtemelen oyunlar için DLC üzerinde çalışıyor olsa da, hayranların 10. Nesil oyunlar hakkında endişelenmesine gerek kalmadan yıllar geçmesi gerekiyor.

OKU  Pokemon Hayranları Parasekt Gibi Görünen Yenilebilir Tatlı Çörekler Pişiriyor

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için özel olarak şimdi çıktı.

DAHA FAZLA: Pokemon Scarlet ve Violet’in En İyi Görünen Parıltıları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.