Moda

Mükemmel yaz ayakkabısını mı arıyorsunuz? Eleanor Wellesley’de çözüm var

Mükemmel yaz ayakkabısını mı arıyorsunuz?  Eleanor Wellesley'de çözüm var

Eleanor Wellesley’nin büyük atalarının izinden gittiği söylenebilir. İlk Wellington Dükü Arthur Wellesley’in “Wellington çizmesini” popülerleştirmesinden yaklaşık 200 yıl sonra, onun soyundan gelenler kaliteli ayakkabılar dünyasına kendi adımlarını attı.

Eleanor Wellesley, Eleanor Wellesley’nin Anna Mason’daki ilk ayakkabı koleksiyonunun lansmanına katıldı

David M Benett/Getty Images

okumaya devam et

Babetlere veda edin, Venetian Furlane yazın en şık ayakkabısı

Venedik gondolcuları tarafından popüler hale getirilen furlane, modanın vazgeçilmezi haline geldi – Talita von Furstenberg, Alexa Chung ve Kate Moss’a sormanız yeterli

ürün resmi

Mükemmel ayakkabıyı yıllarca başarısızlıkla aradıktan sonra Wellesley, kaliteli dolgulu espadriller için pazarda hala bir boşluk olduğunu fark etti. Düzeltmeye başladı: “Ayakkabıları severim ama … giymek istediğim espadrilleri asla bulamadım” diyor. tatler“Doğru bedende değillerdi ve düşündüğüm kadar resmi değillerdi: üst düzey markaların her sezonda herkese uymayabilecek bir tasarıma sahip bir espadrilleri var” diyor. “Zamansız bir şey istedim: defalarca giyebileceğiniz bir takım elbise gibiler; Her şeyle giderler.’

Ayakkabıyı 2020 gibi erken bir tarihte üretmeyi planlamaya başladı: “Fikir bir süre önce aklıma geldi, ancak üreticilerle yalnızca sokağa çıkma yasağı başladığında yoğun bir şekilde ilgilendim” diyor. tatler. “Mükemmel bir yaz espadril için fikrimin ne olacağını anlamaya başladım; “sonbaharda giyebileceğim bir şey.”

Eleanor Wellesley ve Nina Darzi, George Club Özel Önizleme Partisine katıldı

David M Benett/Getty Images

Wellesley, beyaz ve siyah renklerde mevcut olan espadrillerin “en iyi yaz ayakkabısı” olduğunu iddia ediyor. Ana satış noktası bu mu? Her yaştan kadın için gardırop elyafıdır. Gündüzden geceye giyilebilirliklerini vurgulayarak, “Akışlı elbiselerden özel dikim takım elbise veya şortlara kadar her şeyle uyumlular” diyor.

okumaya devam et

55. doğum gününde Lüksemburg Prensesi Sibilla’nın büyüleyici kraliyet ve aristokrat bağlarını keşfedin

Lüksemburg Prensesi Sibilla, 26 yaşında Lüksemburg’un Grand Ducal ailesine evlendi – ama aynı zamanda etkileyici bir aile ağacına sahip.

ürün resmi

Wellesley onları nerede giymeyi önerir? “Her yerde,” diye ısrar ediyor. Ascot’ta her üç günde bir giydiği doğru – ve bir daha arkasına bakmadı. Mütevazi espadrilleri selamlayın.

eleanorwellesley.com

Kalabalığın bir parçası olun: dergi kapınıza gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Babetlere veda edin, Venetian Furlane yazın en şık ayakkabısı