Moda

Taylor Swift, Eras turnesine 44 şarkı ve 13 kostüm değişikliği ile başladı.

Taylor Swift, Eras turnesine 44 şarkı ve 13 kostüm değişikliği ile başladı.

Eras Turu’na bilet kapmak cehennemin sekizinci halkası gibi hissettirmiş olabilir, ancak Taylor Swift’in açılış gecesi yeryüzündeki saf cennet gibi görünüyor.

18 Mart’ta Swift, Glendale, Arizona’da (diğer adıyla Swift City) Eras Tour’u başlattı ve 2008’deki son turlarından bu yana ilk kez 80.000 seyirci önünde performans sergiledi. En son LP de dahil olmak üzere 10 albümünün hepsini kutladı. gece yarısı– Swift’in setinde 44 şarkı, 16 yedek dansçı ve en az 13 kıyafet değişikliği vardı. Buna göre İnsanlartüm gösteri 3 saat 13 dakika sürdü ki bu elbette sanatçının en sevdiği sayı.

Hızlı geçiş yapmanın püf noktası, Keira Knightley’nin de kabul edeceği gibi, diğer her şeyi basit tutmaktır. Swift, gece boyunca saçlarını düz tuttu, göz kalemini kaldırdı ve dudaklarını kendine özgü kırmızı tonuyla korudu. İşte Taylor Swift’in Eras Tour’un ilk gecesinde giydiği ve söylediği her şey. Uyarı: Bu noktadan sonra setlist spoilerleri.

Getty Resimleri

Buna göre ellSwift ile başladı Sevgiliİzleyiciyi “Miss Americana & The Heartbreak Prince”, “Cruel Summer”, “The Man”, “Sakinleşmeniz Gerekiyor”, “Aşık” ve “Okçu” aracılığıyla geçiren. Albümü temsil etmek İnsanlar Swift’in “The Man” için mükemmel olan kurul onaylı parlak bir takım elbise ceketine geçmeden önce ışıltılı bir Versace bodysuit giydiğini bildirdi. Şahsen, özellikle gece boyunca birden çok kez ortaya çıkan ışıltılı Christian Louboutin botlarına çekildim.

Getty Resimleri

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bunlar yatırım yapmaya değer tek deri pantolonlar
İlgili yazılar
Genel Kültür

Akorlar: Müziğin Temel Taşları

Moda

Taylor Swift, Avrupa Müzik Ödülleri'ni şeffaf bir elbise ve bodysuit kombinasyonuyla parıldadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir