Oyun Haberleri

Söylentilere Göre Suicide Squad Gecikmesi Bölücü Oyun Özelliklerini Değiştirmeyecek

A close-up screenshot of Harely Quinn from Suicide Squad: Kill the Justice League.

Suicide Squad: Justice League’i öldürün‘in söylentileri gecikmesi, en azından konuyla ilgili bazı kaynaklara göre, muhtemelen oyunun en tartışmalı özelliklerini değiştirmeyecek. Rocksteady, sevgilisi için yeni bir spin-off duyurdu Batman: Arkham 2002’de franchise, hakkında daha fazla ayrıntı ile Suicide Squad: Justice League’i öldürün o zamandan beri yavaş yavaş öne çıkıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, İntihar Timi Brainiac’ın kontrolüne girdikten sonra Dünya’nın eski kahramanlarını ortadan kaldırmakla görevlendirilen oyuncuları Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark rollerine sokacak.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Bu ilginç önermeye rağmen, Suicide Squad: Justice League’i öldürün son zamanlarda olay örgüsü söylentileri ve oyun çeşitliliği eksikliği nedeniyle hayranları ikiye bölüyor. İntihar Timi oynanabilir haydutlar galerisi ve gibi oyunların ardından oyuncular üzerinde zayıflamaya başlayan canlı hizmet öğeleri Marvel’in Yenilmezleri. Bu son bölümün özellikle tartışmalı olduğu kanıtlanmıştır. İntihar Timi Diğer sorunların yanı sıra oyunun her zaman çevrimiçi olması gerekliliğiyle ilgili endişeler nedeniyle bu ayki PlayStation State of Play sırasında buz gibi bir karşılama almak. Bu tepkiler sonucunda söylentiler İntihar Timi eski çıkış tarihi olan 26 Mayıs’tan sonra ertelendiği ortaya çıkmaya başladı.

İLGİLİ: Suicide Squad, Yalnız Oyuncular İçin Bile Tartışmalı Gereksinimler İçeriyor

Bu söylenti gecikmesinin, çevredeki son tartışmaları ele alması gerektiği bildiriliyor olsa da Suicide Squad: Justice League’i öldürün, içerdekiler artık hayranlara oyunun yabancılaştırıcı Battle Pass ve canlı hizmet öğelerinde herhangi bir büyük değişiklik beklememelerini tavsiye ediyor. Bloomberg’den Jason Schreier geçtiğimiz günlerde, gecikmenin yalnızca oynanışı cilalayacağına ve temel canlı hizmet modelinin, projenin büyük bir yeniden başlatılması olmadan değişmeyeceğine dair geçmiş açıklamalarını yineledi.

OKU  Sahtekarlık sendromunuz olduğunu düşünüyorsunuz: Nvidia CEO'su trilyon dolarlık şirketinin bir gecede iflas etmesinden endişe ediyor

Schreier, Rocksteady’nin yeni bir çıkış tarihi olmadığını da belirtti. Suicide Squad: Justice League’i öldürün henüz ve oyunun geliştirme ekibine sadece bu yıl içinde piyasaya sürüleceğinin söylendiği. Bazı söylentiler bunu öneriyor İntihar Timi Oyunun geçen yılki orijinal 2022 lansman tarihinden önceki gecikmesini tekrarlayarak 2024’e geri itilebilir.

Bununla birlikte, bu gecikme, gerçekten yalnızca cilalama amaçlıysa, ilk raporların iddia ettiği kadar kapsamlı olmayabilir. İntihar Timi üçüncü şahıs nişancı mekaniği ve genel sunum. Öte yandan bu, Battle Pass, donanım sistemi ve canlı hizmet öğelerinin büyük olasılıkla oyunun bir parçası olarak kalacağı anlamına geliyor. Suicide Squad: Justice League’i öldürünbir zamanlar merakla beklenen için yeni bir tepki dalgasını yükselten bu yönlere rağmen Batman: Arkham kopup fırlamak.

Suicide Squad: Justice League’i öldürün PC, PS5 ve Xbox Series X için geliştirme aşamasındadır.

DAHA: The Suicide Squad: Kill the Justice League Gecikmesi, Hayranların Beğenmediği Her Şeyi Düzeltemeyecek

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  13 yıl sonra Amnesia: The Dark Descent birdenbire Steam Workshop desteği aldı