Oyun Haberleri

Epic Games Store’un 14. Ücretsiz Gizem Oyunu Açıklandı

epic games store red black silver wrapping paper

bu Epic Games Mağazası 28 Aralık için ücretsiz gizem oyunu Soulslike oyunu Ölümcül Kabukve görünüşe göre 29 Aralık ücretsiz oyunu en az biri olacak şerefsiz oyunlar. Epic Games Store ücretsiz gizemli oyunlar promosyonu biraz yavaş başladı, ancak o zamandan beri hız kazandı ve kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak talep edebilecekleri birden fazla yüksek kaliteli oyun sağladı.


Büyük oyun vitrinlerinin çoğu “ücretsiz” oyun promosyonlarına sahiptir, ancak genellikle bir püf noktası vardır. Örneğin, PS Plus ücretsiz oyunları bir PlayStation Plus aboneliği gerektirir ve Nintendo Switch Online oyunlarına erişmek isteyen herkesin söz konusu hizmete abone olması gerekir. Epic Games Store’daki ücretsiz oyunlar söz konusu olduğunda hiçbir koşul yoktur. Oyuncuların tek yapması gereken, kullanılabilirlik süreleri boyunca oyunları talep etmektir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Epic Games Store, Death Stranding Director’s Cut Ücretsiz Oyununu Standart Sürümle Değiştiriyor

Bunu akılda tutarak, Epic Games Store kullanıcılarının en son ücretsiz oyunu almak için 29 Aralık Perşembe günü saat 10:00 CT’ye kadar süreleri var. Epic Games Store’daki ücretsiz oyunun değiştirilmesi kopmuş Çelik başkası değil Ölümcül KabukThe Game Awards 2020’de En İyi İlk Oyun dalında aday gösterilen bir Soulslike. Ölümcül Kabuk FromSoftware hayranlarının hemen aşina olması gereken birçok oyun mekaniğine sahiptir. Karanlık ruhlar Franchise, ölçeği çok daha küçük olmasına rağmen.


Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar 28 Aralık

epik oyunlar şu anda ücretsiz oyunları depolar mortal kabuk

  • Ölümcül Kabuk – 28 Aralık
  • Dishonored (muhtemelen serideki hangi oyunun ücretsiz verileceği belli değil) – 29 Aralık

Edinme Ölümcül Kabuk ücretsiz bir çalmadır ve Soulslike türünün hayranları onu mümkün olan en kısa sürede kaptığından emin olmalıdır. Bu arada bazı Epic Games Store kullanıcıları 29 Aralık ücretsiz oyunun ne olduğunu merak ediyor olabilir. %100 kesinlik ile öğrenmek için teknik olarak 29 Aralık’ı beklemek zorunda olsalar da, ambalaj kağıdı, hayranlara ücretsiz oyunun ne olacağına dair ipuçları veren büyük bir ipucu içeriyor.

Bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyununun en iyi oyunlardan biri olması kuvvetle muhtemel görünüyor. şerefsiz oyunlar. birden fazla olabilir şerefsiz oyunlar dahil edilecek, ancak bu görülmeye devam ediyor. Olasılıklar orijinali içerir şerefsiz, şerefsiz 2hatta bağımsız genişletme paketi Şerefsiz: Yabancının Ölümü. Epic Games Store kullanıcılarının kesin olarak öğrenmek için 29 Aralık’ta geri dönmeleri yeterli olacak.

Bethesda, bu yıl Epic Games Store ücretsiz gizem oyunları tarafından iyi bir şekilde temsil edildi. Wolfenstein: Yeni Düzen üç eski okul gibi bu ay ücretsizdi Araları açılmak oyunlar. ücretsiz olabilir şerefsiz oyun, dizideki son Bethesda temsili olacak, ancak gelecekteki ücretsiz oyunların da Bethesda’dan olması muhtemel.

DAHA: The Game Awards’ta Duyurulan ve Epic Games Store’a Gelen Tüm Oyunlar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Factorio 3,5 milyon kopya sattı
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir