Moda

Yeni ebeveynlerin güvendiği 13 sevimli bebek bezi çantası

Yeni ebeveynlerin güvendiği 13 sevimli bebek bezi çantası

En iyi bebek bezi çantaları yeni ebeveynler arasında hararetle tartışılan bir konudur. Olması gerekenler pek çok farklı şekil ve tarzda gelir; bazıları daha işlevseldir; diğerleri stil açısından daha köklüdür. Biçim ve işlevi dengelerken dikkate almanız gereken çok şey var; ortalama bir gününüzün nasıl geçtiği ve kaç çocuğunuz olduğu gibi.

Bebek bezi çantasında aradığımız şeyler

  • Biçim: En popüler bebek çantaları bebek bezi sırt çantaları ve totelardır; Bunları her türlü şekil, boyut ve malzemede bulabilirsiniz. Ayrıca, bebek arabasına takılabilen veya eller serbest olarak taşınabilen, genellikle omuz çantası biçiminde olan kompakt bebek bezi çantaları da vardır – genel olarak iyi bir ikincil seçenek. Ayrıca çok yönlü olan ve sorunsuz bir şekilde bir çantadan sırt çantasına dönüşebilen, dönüştürülebilir bebek bezi çantalarını da arayın.
  • Malzeme: Su tutmaz kumaşlar, kaçınılmaz şişe sızıntılarına ve ıslak tulumlara karşı koruma sağladığından önemlidir; kendinizi içinde bulabileceğiniz yağmurlu havalardan bahsetmeye bile gerek yok. Naylon ve polyester daha yoğun dokunmuştur, bu nedenle tamamen su geçirmez olmasalar da yeterince dayanıklıdırlar. Pamuk veya polyester gibi kumaşlar, bez bebek bezlerinde yaygın olarak kullanılan bir malzeme olan poliüretan gibi su geçirmez kaplamalarla da işlenebilir. Yıkanabilir kumaş da bariz nedenlerden dolayı faydalıdır.
  • İşlev: Hangi tür bebek bezi çantasını seçerseniz seçin, küçük çocuğunuz için geniş bir ürün yelpazesini barındıracak kadar geniş olmalıdır: ekstra kıyafetler, bebek bezleri, şişeler, küçük oyuncaklar ve emzikler ve hatta belki bir göğüs pompası veya işe gidip gelirken kullanılan dizüstü bilgisayar. Çok sayıda cep ve bölme (hatta yalıtımlı cepler) tüm temel eşyalarınızı düzenlemenize yardımcı olur ve çantanızın karmakarışık hale gelmesini önler. Bazılarında ayrıca alt değiştirme minderi gibi ekstralar da bulunur.
  • Görünüyor: Şunu kabul edelim: görsel çekicilik önemlidir ve hem iyi hem de anne gibi görünebilirsiniz. Üstelik çantanız birkaç yıl boyunca en iyi arkadaşınız olacak. Gardırobunuzdaki mevcut temel ürünlerle eşleşen şık bebek bezi çantalarını arayın.
OKU  İçinde yaşayacak kadar rahat 24 çift siyah tayt

En iyi bebek bezi çantalarını nasıl bulduk?

En iyi bebek bezi çantalarını bulmak için ülke çapındaki ebeveynlere en sevdikleri anketi yaptık ve onların tüm önerilerini bazı yararlı ipuçlarıyla birlikte derledik. Sonuçta, yeni doğmuş bölgeyi paketlemenin, açmanın ve sonsuz bir şekilde taşımanın nasıl bir şey olduğunu ilk elden biliyorlar ve paha biçilmez bilgilerini aktarmaktan mutluluk duyuyorlar. (Aynı zamanda beş yaşın altında dört çocuk annesiyim, bu nedenle kişisel olarak sayısız bebek bezi çantasını test ettim.)

Üniseks sırt çantası bebek bezi çantalarından üst düzey tasarımcı bez çantalara kadar, bunlar kendiniz için satın alabileceğiniz veya mükemmel bebek hediyeleri, yeni anneler için hediyeler ve hamile kadınlar için hediyeler olarak satın alabileceğiniz en iyi bebek bezi çantalarıdır.

En iyi bebek bezi çantamız:

  • Genel Olarak En İyi Bebek Bezi Çantası: Caraa Orta Boy Bebek Çantası, 318 Dolar
  • Paranızın karşılığını en iyi şekilde veren bebek bezi çantası: Ruvalino Bebek Bezi Çantası Sırt Çantası, 43 Dolar
  • Organizasyon için En İyi Bebek Bezi Çantası: Hop Bebek Bezi Çantasını Atla, 110 Dolar
  • En İyi Tasarımcı Bebek Bezi Çantası: Kate Spade Chelsea Bebek Çantası, 129 Dolar
  • Amazon’daki En İyi Bebek Bezi Çantası: Dikaslon Bebek Bezi Çantası Sırt Çantası, 46 Dolar

Kampanyada yer alan tüm ürünler parlamak editör ekibimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Ancak perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız ortaklık komisyonu alabiliriz.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Seks Oyuncakları Uzmanlarına Göre En İyi 17 Kurşun Vibratör

Moda

İncelemelere Göre Amazon'daki En İyi 23 Sütyen

Moda

Rahat Kıyafet Oyununuzu Yenileyecek 23 Eşofman Altı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir