Oyun Haberleri

Sürrealist ‘hayatta kalma oyunu sürüşü’ Pacific Drive’ın Şubat ayında yeni bir çıkış tarihi var

Sürrealist 'hayatta kalma oyunu sürüşü' Pacific Drive'ın Şubat ayında yeni bir çıkış tarihi var

Sürüş hayatta kalma oyunu Pacific Drive, PC Gaming Show: Most Wanted sırasında yeni bir fragmanla duyurulduğu üzere 22 Şubat 2024’te yayınlanacak.

Fragman bize, kaynak temizleme ve işçiliği gibi hayatta kalma temellerini neredeyse haydut benzeri, koşmaya dayalı bir yapıyla birleştiren, kendi tarzındaki “yol benzeri” oyun hakkında bir fikir daha verdi. Amerika’nın Kuzeybatı Pasifik’indeki Olimpiyat Yarımadası’nın sürrealist bir vizyonunda yolculuk edeceksiniz, yalnızca buradaki bölge bir yürüyüşçü cennetine daha az benziyor ve fiziğe meydan okuyan anomalilerin bolluğu sayesinde Alex Garland’ın Yok Edilmesi’ne daha çok benziyor.

Görünen o ki, ABD hükümeti yarımadada ortaya çıkan ve bölgenin kontrolünü ele geçiren tüm tuhaf olaylardan oldukça endişe duymaya başladı. Herkes tahliye edildiğinde, sürekli yaklaşan doğaüstü fırtınayı geride bırakarak Olimpiyat Hariç Tutma Bölgesi’nin merkezine doğru yolculuk yapmak sizin göreviniz. İlerledikçe, ters giden bilimsel bir deney gibi görünen şeyin gizemini yavaş yavaş çözeceksiniz; fragmanda karşılaşılacak bir dizi tuhaf sapma gösteriliyor: havada uçan büyük kırmızı küreler, tuhaf bilimsel cihazlar ve çok sayıda yüzen enkaz.

Sürüşler arasında, arabanızı bir sonraki koşuya uygun hale getirecek şekilde onarmanız, bir istasyon vagonundan ziyade zaman yolculuğu yapan bir DeLorean’a benzeyene kadar bir dizi bilim kurgu ekipmanı kurmanız ve çeşitli parçaları değiştirmeniz gerekecek. özelleştirilmiş yükseltmeler için şasisinin. Oyuncunun bir levye taşıyarak koridorda yürüdüğü birinci şahıs çekimi göz önüne alındığında, sürücü koltuğunun dışında bölgeyi keşfetmek için de biraz zaman harcayacaksınız gibi görünüyor.

Pacific Drive’ın başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanmıştı ancak geliştiricinin ekibinin sağlığına öncelik vermesine izin vermek için geliştirici IronWood Studios tarafından ertelendi. Şunlardan biriydi 2023’ün hayatta kalma oyunları PC Gamer’ın hayatta kalma işçiliği hayranı Chris Livingston’un sabırsızlıkla beklediği bu oyun, ancak 2024’te de tahmin etmeye değer olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Razer sonunda devam etti ve 'oyuncu' lambaları üretmeye başladı