Moda

Amanda Seyfried, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde gardırop arızasını bir profesyonel gibi ele aldı

Amanda Seyfried, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde gardırop arızasını bir profesyonel gibi ele aldı

Amanda Seyfried’in Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde ilk elden öğrendiği gibi, tüm bu ışıltılar altın değildir.

15 Ocak’ta Seyfried, Los Angeles’taki Fairmont Century Plaza’ya, parıldayan şifon kumaştan yapılmış bir arşiv altın Dior Haute Couture elbisesiyle geldi … aktöre göre “yırtılan ve gerçekten kırılan” zarif bir şekilde parıldayan şifon kumaş kırmızı halıda yürüdü.

Onunla kamera önünde yapılan bir röportaj sırasında elbisenin kollarından biri kelimenin tam anlamıyla kolunun üzerine düşerken, “Elbisemi çıkaracağım,” dedi. Hollywood’a Erişim. “Kırılmaya devam ediyor… Dürüst olmak gerekirse, öyle eskimişbu harika!”

Şey, aslında değil the eskimiş. Dior’a göre, omuzları açık saçaklı kollarla iki bel deliği oluşturmak için ortadan dönerek yere kadar uzanan metalik elbise, orijinal olarak İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonunda yer aldı. İnsanlar. Seyfried, Elizabeth Stewart tarafından şekillendirildi ve elbiseyi, Cartier takıları, koyu kırmızı bir Lancôme ruju ve yüzünü çerçeveleyen gevşek teller ile alçak bir at kuyruğu şeklinde geriye doğru toplanmış saçları ile eşleştirdi.

Başka bir kırmızı halı röportajında ​​”Bir heykelim yoksa, en azından öyle görünüyorum” diye şaka yaptı. İnsanlar. Eve kendi heykelini götürürken, oyuncunun gardırop arızaları geceye kadar devam etti. Törende Seyfried, Theranos’un gözden düşmüş kurucusu Elizabeth Holmes rolüyle Mini Dizi veya TV Filminde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Bırakma. Fotoğraflarda Seyfried’in Anya Taylor-Joy ve Miles Teller’dan ödülünü alırken elbisesinin arkasını bir arada tuttuğu görülüyor.

Kevin Kış/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kral Charles III: Bir Stil Retrospektifi
İlgili yazılar
Moda

Florence Pugh, Vanity Fair'in Oscar partisinde sütyeninin üzerine kocaman pembe bir ceket giydi.

Moda

Hunter Schafer, Vanity Fair Oscar Partisi'nde tüylü tek bir bluz giymişti.

Moda

Görmeniz gereken tüm NAACP Image Awards kırmızı halı görünümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir