Oyun Haberleri

Söylentiler: Leatherface Gün Işığına Kadar Ölebilir

dbd-leatherface-removed-dlc-license-expired-texas-chainsaw-massacre

Bulunan bilgiler Gün ışığında ölü‘nin Açık Test Yapısı (PTB), ikonik bir katil olan Leatherface’in Teksas Elektrikli Testere Katliamı franchise, yakında oyundan ayrılacak. onun durumunda olduğu gibi yabancı şeyler Kasım 2021’de ehliyet, Gün ışığında ölü ayrıca yakın gelecekte Leatherface’i mağazadan kaldırmak zorunda kalabilir.


Leatherface bunlardan biridir Gün ışığında ölü‘in en eski katilleri, ilk olarak Eylül 2017’de ortaya çıkıyor. Lisanslı bir karakter olması nedeniyle inanılmaz derecede sınırlı miktarda kozmetiğe sahip olmasına rağmen, birkaç Leatherface kozmetiği kaldırıldı. Gün ışığında ölü geçen yıl boyunca ve şimdi öyle görünüyor ki katilin tamamı mağazadan kaldırılmış olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Dead by Daylight, Eyrie of Crows’u Yeniden Tasarlıyor

Piyasaya sürülmeden önce birkaç kozmetik ürününü güvenilir bir şekilde sızdıran DbdNewsReal tarafından Twitter’da paylaşıldığı üzere, yeni kod bulundu. Gün ışığında ölüLeatherface’in oyundan kaldırılacağını öne süren Açık Test Yapısı. Böyle bir şey olursa, Stranger Things’ten kaldırıldığında Steve, Nancy ve Demogorgon’un avantajlarının evrensel hale getirilmesiyle aynı şekilde Leatherface’in avantajlarını tüm katillere sunma planları var gibi görünüyor. Gün ışığında ölü geçen sene. Yalnızca Leatherface DLC’ye sahip olmayan oyunculara gösterilen kod, avantajlarına alternatif adlarla atıfta bulunur ve karakteri kullanma lisansının süresinin dolduğunu veya geçersiz kılındığını öne sürer.

OKU  Final Fantasy 14'ün bugüne kadarki en tuhaf hatası, herkese rastgele güçlendirmeler verip onları Super Saiyan'a yöneltmek

Leatherface’in olası kaldırılmasının nedenleri belirsiz olsa da, muhtemelen yaklaşan Teksas Elektrikli Testere Katliamı kesinlikle ana düşman olarak Leatherface’i öne çıkaracak olan asimetrik bir oyun. Başlıkların ayrılmasının nedeni Gün ışığında ölü farklı bir oyunda kullanılabilecek şekilde görünüyor, yabancı şeyler hızlı bir şekilde görünen Vur Varlık diyarından çıkışının ardından savaş geçişi ve Leatherface’in oyundan çıkarılmasının da onun başka bir yerde kullanılmasından kaynaklanması muhtemeldir.

Leatherface’in kaldırılması bizim için bir darbe olsa da Gün ışığında ölüözellikle Leatherface’in eklendiği göz önüne alındığında Gün ışığında ölü Kısa bir süre önce mobile, oyuncular bunun oyunun tamamını değil, yalnızca mağazayı terk etmesiyle sonuçlanacağını bilmelidir. Steve, Nancy ve Demogorgon’un dükkandan çıkarılmasının ardından olduğu gibi, o ayrılmadan önce Leatherface DLC’yi zaten satın almış olanlar muhtemelen onu oyun içinde kullanmaya devam edebilecekler. Yeni oyuncular Leatherface olarak satın alamayacak veya oynayamayacak olsa da, avantajları yeniden adlandırılacak ve tüm oyunculara sunulacaktı.

Gün ışığında ölü şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Korkunç’un Sanatı Palyaço, Daylight Killer tarafından Büyük Bir Ölü Yapardı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.