Oyun Haberleri

Logan Paul, CryptoZoo Geri Ödeme Programı Planlarını Detaylandırıyor

logan paul apology twitter video

YouTuber ve tartışmalı çevrimiçi ünlü Logan Paul devam eden için özür dileyen bir video yayınladı kripto hayvanat bahçesi sorunlar ve ileriye dönük sorunları ele almak için 3 adımlı bir planın detaylandırılması. Geçenlerde YouTuber Coffeezilla’nın bir dizi videosu, Logan Paul’ün kripto hayvanat bahçesi oyun, yatırımcıları ve olası oyuncuları dolandıran bir aldatmacaydı. Paul, Coffeezilla’yı dava etmekle tehdit ederek bu videolara sert bir şekilde yanıt verdi, ancak Paul şimdi bu iddiaları geri aldı ve dahil olan herkes için dostane bir çözüm arıyor gibi görünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

bilmeyenler için, kripto hayvanat bahçesi Logan Paul’un başlattığı ve YouTube’a ve çevrimiçi takipçilerine sunduğu kripto para birimi ve NFT tabanlı bir projedir. Oyuncular, kripto para birimi ile yumurta satın alabilecek ve daha sonra onları yumurtadan çıkarıp üretebilecekler. kripto hayvanat bahçesi. Bunlar, oyuncuların potansiyel olarak para kazanmasına izin vererek satılabilir. Yine de, kripto hayvanat bahçesiOyuncular başlangıçta yatırım yaptıktan ve 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen oyun henüz yapılmadan sonra ‘in token’ı düştü.

İLGİLİ: Ludwig, Logan Paul Pig Tartışması Üzerine Yorumlar

Projeyi başlatan Logan Paul, şimdi de hem Coffeezilla’dan özür dileyen bir video yayınladı hem de çıkış yolu için. kripto hayvanat bahçesi skandal “şimdiye kadar ortaya çıktı.” Logan Paul önce Coffeezilla’nın videolarına verdiği yanıtın bir “ego patlaması” olduğunu ve “bu projeyle kimseyi dolandırmadığı” için savunmacı olduğunu söylüyor. Ardından, hayranlarının ona güvenebileceklerini bilmelerini istediğini söyleyerek tüm durum için bir özür dileyerek kapanışı yapıyor.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #679: 29 Nisan Cumartesi

Paul’ün videosunun büyük bir kısmı, 3 adımlı bir plan aracılığıyla ileride ne olacağını ayrıntılarıyla anlatmakla geçiyor. Planın birinci adımı, Logan Paul ve menajeri Jeff Lavin’in hesaplarını “yakması”. kripto hayvanat bahçesi jetonlar, böylece artık oyunda herhangi bir finansal getirileri olmayacak. İkinci adım, bir “ödül programı” başlatmaktır. kripto hayvanat bahçesi yumurta alıcıları, satın alımlarını .1 Ethereum’luk ilk fiyatları için iade edecek. Paul, bu noktada 1.5 milyon doların üzerinde olan 1.000 Ethereum’a kendisi yatırım yapıyor.

Birçoğunu şaşırtacak şekilde, Paul’ün planının üçüncü adımı bitirmektir. kripto hayvanat bahçesi ve oyunculara teslim edin. Hala planlanan belirli işlevselliği açıklamaya devam ediyor. kripto hayvanat bahçesi, videoda ayrıntıların değişebileceğini belirten küçük bir yazıyla garip bir şekilde etiketlenmiştir. yine de, için kripto hayvanat bahçesi projeden bir şekilde umudunu kaybetmeyen erken benimseyenler, bu bir şeydir. Bununla birlikte, NFT ve kripto para birimi değerinin 2021’e kıyasla şimdi nasıl göründüğünü düşünürsek, Paul’ün geri ödeme teklifini kabul etmenin zamanı gelebilir.

Durumla ilgili hala trajik olan şey, Paul’ün “ödül programı” geri ödeme teklifi ne kadar adil görünse de, Ethereum’un çok daha yüksek bir değere sahip olmasıdır. kripto hayvanat bahçesi yumurta satmaya başladı. İade edilen Ethereum, ilk harcandığında sahip olduğu değerin %50’sinden daha azına sahip olacaktır. Ancak, bu muhtemelen hala bir kripto hayvanat bahçesi yumurta şimdi ve Ethereum her zaman bir şekilde değer kazanabilir kripto hayvanat bahçesi‘nin teklifleri asla olmayabilir. İkisinden biri Logan Paul durum tahmin edilemez olduğu için affedildi, ama en azından bu, kripto hayvanat bahçesi destekçiler

OKU  Yeni Ubisoft AI Aracı, Senaristlerin Daha Sürükleyici Oyun Dünyaları Oluşturmasına Yardımcı Olabilir

DAHA: Logan Paul’un Pokemon’a Olan Takıntısı Açıklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.