Moda

Heidi Klum, Avatar galası için başka bir dünyadan transparan bir elbise giydi.

Heidi Klum, Avatar galası için başka bir dünyadan transparan bir elbise giydi.

Pandora’nın Na’vi’si çoğunlukla peştemal ve boncuk takar, ancak gala için Avatar: Suyun Yolu, kıyafet kuralı biraz daha ihtişam gerektiriyordu. Heidi Klum, ipek ve sisten yapılmış gibi görünen şeffaf, heykelsi bir elbise giyme fırsatını değerlendirdi ve ikisinin arasında bir yere düşüyor. açlık oyunları ve Dondurulmuş. Doğru anlamda!

Buz Kraliçesinin saf enerjisini kanalize eden Amerika’nın yeteneği var Sunucu, 12 Aralık Pazartesi günü Hollywood’daki filmin ABD galasında kırmızı (iyi, mavi) halıda Ukraynalı tasarımcı Lesja Verlingieri imzalı Lever Couture ile yürüdü. Onunki, markanın Tokyo’daki Rakuten Moda Haftası’nda görücüye çıkan ilkbahar-yaz Leleka koleksiyonundan.

Bir tür şelale silueti oluşturan parıldayan malzemenin yanı sıra (O suyun yoluAnladın mı?), Klum saçlarını geriye doğru taradı ve görünümünü koyu göz makyajı, şeffaf plastik sandaletler, çıplak tırnaklar ve kar tanesi küpelerle tamamladı.

Axelle/Bauer-Griffin

Klum galaya, kendisine metalik gümüş bir takım elbise giyen müzisyen kocası Tom Kaulitz ile katıldı.

Heidi Klum ve Tom Kaulitz galasında Avatar: Suyun Yolu 12 Aralık 2022’de Los Angeles’taki Dolby Theatre’daGilbert Flores/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Schiaparelli, Paris Couture Haftası'nı sanat dünyasının büyüklerine saygı duruşunda bulunan çarpıcı bir koleksiyonla açıyor
İlgili yazılar
Moda

Heidi Klum tangasını sırtı açık zincir posta mini elbisesiyle parlattı

Moda

Heidi Klum, Altın Küre kırmızı halısında çıplak kesimli ışıltılı mini elbisesiyle sevişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir