Moda

Atlarınızı tutun! Tatler’ın Stil Danışmanı, sürüş şıklığı konusundaki kararıyla geri dönüyor

Atlarınızı tutun!  Tatler'ın Stil Danışmanı, sürüş şıklığı konusundaki kararıyla geri dönüyor

Stil Editörü, Tatler, Chandler Tregaskes

Atların sevgisi özünde İngiliz’dir ve kusursuz bir şekilde yapılmış kır kıyafetleri kadar şık bir şey yoktur. Bu nedenle, tüvit ve derinin terzilik cazibesinin, yüzyıllardır stil seti için popüler bir estetik olması şaşırtıcı değil.

En görkemli örneklerden biri, biniciliğin onlarca yıldır egemen olduğu Chanel’dir. Fransız evi, tüvit sevgisini, 1920’lerde ve 1930’larda kurucusu Coco Chanel ile uzun süredir devam eden aşk ilişkisi, tasarımcının kreasyonlarında bu en İngiliz kumaşları benimsemesine yol açan 2. Westminster Dükü Hugh Grosvenor’a borçludur. Geçen Şubat ayında, şu anki kreatif direktör, AW22 koleksiyonuyla Virginie Viard’a saygı duruşunda bulundu.

Binicilik görünümü, kraliyet kültürüne derinden kök salmıştır. Merhum Kraliçe II. Elizabeth, atların hevesli bir hayranıydı ve bu aşk hem Prenses Anne’ye hem de kızı Zara Tindall’a miras kaldı. Monako’da, her zaman şık olan Charlotte Casiraghi, rekabetçi bir gösteri atlayıcısı ve hatta geçen Ocak ayında Chanel’in haute couture defilesinde pistte körfez atına bindi. Yani at kızları her zaman iyi bir şirkettedir.

Tabii ki, terbiye çöküşünün klasik cazibesini kucaklamak için gerçekten bir ata binmeniz gerekmiyor. Eyerden bile çıkabilirsiniz askı bir sürü aygır ihtişamı. Şimdi satın almak için favori zarif binicilik ürünlerime bakın.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Swaine Londra, her biri 330 £


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Terzilik tarzında eyer atın: Tatler's Style Counsel, Glorious Goodwood için nihai takım hakkındaki kararını veriyor