Moda

Brit Awards kırmızı halısında ön plana çıkan kabarık elbiseler dikkatleri üzerine çekti.

Brit Awards kırmızı halısında ön plana çıkan kabarık elbiseler dikkatleri üzerine çekti.

Rihanna, 2023 Brit Ödülleri’ne katılmıyor olabilir, ancak hamilelik tarzı açıkça oldukça büyük bir miras bıraktı. Karlı bir New York sokağında Chanel uzun bir kabanın altında bebek yumruğunu gösterecek şekilde gezindiği ikonik hamilelik duyurusunu kim unutabilir ki? Queen Ri, genellikle “vücudu saran” ve “giymesi kolay” parçalar etrafında dönen hamile modasının kural kitabını yeniden yazdı ve büyüyen vücudunu tüm ihtişamıyla kucakladı.

TBH, bunu hâlâ aşamadık. Ve neyse ki, ünlü egemenliğinin geri kalanı da değil. 11 Şubat’ta yıldızlar, bu yılki Brit Awards kırmızı halısında Jessie J, Kamille ve Montana Brown’ın üç dar görünümüyle yürüdüler.

Henüz Jessie J-naissance’a binmediyseniz, yakında bineceksiniz. İkonik müzisyen, 10 yıl sonra ilk kez Brit Awards’ta kırmızı halıda yürüdü ve diyelim ki o takıntılı BT. Jessie, muhteşem bebek göbeği için kesik olan mor bir dantel body giymişti. Bugün erken saatlerde yayınlanan bir Instagram videosunda bebeğinin cinsiyetini doğruladı ve sözleriyle bir şarkı söyledi, “Beklediğim bir şey oluyor. Ağırlığının yere düştüğünü hissedebiliyorum.”

Eşlik eden başlıkta, “Bu şarkıyı yazdığımdan beri, her çaldığımda veya söylediğimde deli gibi hareket ediyor… bu yüzden bu şarkının kutuyu işaretlediğini düşünüyorum.” Sonra ekledi, “Oh evet… Bir oğlum olacak.”

Dave J Hogan

Kasım 2021’de Jessie J, düşük yapmaktan cesurca bahsetti. Görünür Steven Bartlett ile bir CEO’nun Günlüğü podcast’te bebek kaybının “yoğun üzüntü ve kederini” anlattı. Tek başına bebek sahibi olmaya çalışmakla ilgili olarak “Tek istediğim buydu ve hayat kısa” dedi. “Hamile kalmak başlı başına bir mucizeydi ve asla unutmayacağım ve bir daha yaşayacağımı bildiğim bir deneyimdi.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu 29 adam bu yıl kırmızı halıda canlandırıcı riskler aldı
İlgili yazılar
Moda

Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor

Moda

Tüm Zamanların En İyi 65 Altın Küre Elbisesi

Moda

Quinta Brunson, vücut tipinin stilist bulmayı zorlaştırdığını söylüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir