Oyun Haberleri

Age of Empires 2’nin bir sonraki DLC’si, hayranların favorisi olan bir oyun modunu resmileştiriyor ve ilk oyunun tüm civ’lerini getiriyor

Age of Empires 2'nin bir sonraki DLC'si, hayranların favorisi olan bir oyun modunu resmileştiriyor ve ilk oyunun tüm civ'lerini getiriyor

Age of Empires 2: Definitive Edition, bir sonraki DLC’si ile zamanda geriye gidecek, ancak her zamankinden farklı bir şekilde. Roma’nın Dönüşü (yeni sekmede açılır) 16 Mayıs’ta piyasaya sürüldüğünde AOE 1’i AOE 2’ye taşıyacak, ilk oyundaki 16 uygarlığın tümünü ve Rise of Rome genişleme paketini ikinci oyunun kadrosuna ekleyecek “tamamen yeni bir genişleme paketi türü”.

Bu, yakında (derin bir nefes alın, bir bardak su alın) Asurlular, Babilliler, Kartacalılar, Choson, Mısırlılar, Yunanlılar, Hititler, Makedonlar, Minoslar, Palmiralılar, Persler, Fenikeliler, Romalılar, Shang oynayabileceğiniz anlamına gelir. , Sümerler ve Yamato, AOE 2’nin ovalarında, bozkırlarında ve tundrasında. Ve bu, aralarından seçim yapabileceğiniz insanlık tarihi için yeterli değilse, Return of Rome ayrıca grup listesine yepyeni bir uygarlık – Lac Viet – ekliyor.

Yine de bu sadece bir hizip meselesi değil. Genişletme ayrıca, yeni (eski) medeniyetlerinden birkaçını sergilemek için üç yeni kampanya sunacak. Akkadlı Sargon (Sümerler), Pyrrhus of Epirus (Makedonlar) ve Trajan (Romalılar) için seferler düzenleniyor. Eğer doğru hatırlıyorsam, ‘piros zaferi’, ‘gerçekten iyi bir zafer’ demenin başka bir yolu, yani ikinci sefer muhtemelen cehennem gibi soğuk olacak.

Return of Rome ayrıca “Vietnam’da popüler hale getirilen bir kural setinden esinlenilen” D3 oyun modunu da getirecek. İtiraf ediyorum, buna aşina değilim ama AOE wiki (yeni sekmede açılır) D3’ün hücum taktiklerini azaltan ve oyunları biraz uzatan bir mod olduğunu söylüyor: Tunç Çağı’na kadar sadece tek bir birimle savaşmanıza izin veriliyor ve duvarlar ve kuleler yasak.

Tüm bunların yanı sıra, genişletme bir dizi sinir bozucu derecede ayrıntısız “görsel iyileştirmeler”, “UI iyileştirmeleri” ve gelişmiş CPU-rakibi yapay zeka içerecektir.

İlginizi çektiyse Age of Empires 2’nin Return of Rome DLC’sini Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Microsoft Mağazası (yeni sekmede açılır)sizi ön sipariş vermeye teşvik etmek için şu anda% 15 indirimli.

OKU  GTA 6 hayranı, rastgele bir NPC'nin güneş koruyucu SPF'sini bilgilendirici açıdan en akıl almaz şekilde keşfetmek için tam noir dedektifliğe gidiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.