Moda

Avril Lavigne, Paris Moda Haftası’nda ayrılık sonrası açıklamalı bir tişört giydi.

Avril Lavigne, Paris Moda Haftası'nda ayrılık sonrası açıklamalı bir tişört giydi.

Ahh işte hayat böyle. Eski nişanlısı Mod Sun’dan yeni ayrılan Kanadalı punk şarkıcı-söz yazarı Avril Lavigne, Paris Moda Haftası’nda açıklamalarda bulundu. Bu bir moda ifadesi, ama aynı zamanda Amerikalı şarkıcıyla olan ilişkisini sona erdirmekle ilgili oldukça açık bir ifade.

28 Şubat Salı günü Lavigne, Instagram’da Vetements Hidden Message ceketiyle çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Ceketin üzerine “kalbimi kır”, “içgüdülerine güven” ve “sabırlı ol, iyi şeyler zaman alır” gibi yazılar işlenmiştir. 3.812 dolara mal oluyor. Yüksek fiyat, net mesaj. IG ızgarasında ceketli Avril’in resimlerine göz atın.

Ardından 1 Mart Çarşamba günü, “Sk8r Boi” şarkıcısı bir mesajla başka bir Vetements parçasında Courreges şovunu tekrar ziyaret etti. Büyük beden siyah tişörtün üzerinde “Bugün bir bok yapmıyorum” yazıyor (Ve ben de – bunu yazmak dışında.) Lavigne tişörtü yüksek çizmeler ve yere kadar uzanan yün bir ceketle eşleştirdi (tam , tabii ki siyah). Omuz hizasındaki sarı saçlarını dağınık dalgalar halinde ve orta kısımda toplamıştı ve görünümünü dramatik siyah kanatlı göz kalemi ve mat rujla tamamlamıştı.

Gotik (sürüm 2023)

Jacopo Raule/Getty Images

Avril Lavigne, ne düşündüğünüzü ve nasıl hissettiğinizi iletebilen modanın gerçek gücünü mükemmel bir şekilde gösterdi. Ve o kadar…üzgünüm…karmaşık olmak zorunda bile değil!

Lavigne ve Mod Sun yaklaşık bir yıldır nişanlıydı. E! Haberler, geçen hafta ayrıldıklarını açıklamadan önce. Mod Sun, Salı günü Instagram’da paylaştığı bir gönderide, “Bir hafta içinde tüm hayatım tamamen değişti… Tek bildiğim, her şeyin bir planı olduğu. Başımı dik tutacağım + kırılmış hissettiğimde bile her zaman kalbimi dinleyeceğim Turda her gece etrafımda sevgiyle çevrili olmak mutlak bir nimetti. Dünyanın en iyi arkadaşlarına sahibim, her zaman arkamı kolladığınız için teşekkürler. Sahnede görüşürüz.”Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sydney Sweeney, nane yeşili mini eteğiyle tam bir kız öğrenci hazırlığından geçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir